|
کدخبر: 197381

فعلا برای خرید این سهم صبر کنید!

وسکاب آخرین روز هفته را با روند مثبت و رو به بالایی سپری کرد بطوری که در یک ساعت پایانی بازار تا آستانه صف خرید شدن هم پیش رفت. در پایان سهم با معامله ۱۷.۳ میلیون برگه سهم و پایانی ۴.۲ درصد مثبت بسته شد. روند قیمتی وسکاب در روزهای آینده بورس چگونه خواهد بود؟

اقتصاد فعلا برای خرید این سهم صبر کنید!

وسکاب آخرین روز هفته را با روند مثبت و رو به بالایی سپری کرد بطوری که در یک ساعت پایانی بازار تا آستانه صف خرید شدن هم پیش رفت. در پایان سهم با معامله ۱۷.۳ میلیون برگه سهم و پایانی ۴.۲ درصد مثبت بسته شد.

تحلیل بنیادی وسکاب

وسکاب در تیر ۳۷۷ میلیارد ریال و در مرداد ۱۰۶۷ میلیارد ریال سود فروش سرمایه گذاری‌ها داشته است و تا مرداد ۳،۰۳۱،۰۷۵ میلیون ریال سود مجمع محقق کرده است که نسبتا عملکرد خوبی است.

پرتفوی بورسی وسکاب شامل ۵ سهم عمده فولاد، فخوز، پارس، فملی و وامید است که عمده‌ ارزش پرتفوی بورسی را تشکیل می‌دهد.

پرتفوی بورسی:

ارزش روز پرتفوی بورسی شرکت در حدود ۵¡۱۳۰ میلیارد تومان و ارزش افزوده بورسی شرکت نیز در حدود ۲¡۸۴۵ میلیارد تومان است.

پرتفوی غیر بورسی:

ارزش برآوردی پرتفوی غیربورسی شرکت در حدود ۱¡۹۰۰ میلیارد تومان و ارزش افزوده غیر بورسی شرکت نیز در حدود ۱¡۵۵۰ میلیارد تومان می‌باشد.

بدین ترتیب NAV هر سهم شستا ۵۸۴ تومان و نسبت P/NAV روز شرکت در حدود ۵۵ درصد می‌باشد.

وسکاب در یکسال گذشته و مخصوصا در سه ماه گذشته در حال تشکیل یک الگوی برگشتی با هدف سقف قبلی می‌باشد که اخیرا موفق به رسیدن به محدوده‌ فیبوی ۰.۶۱ اصلاح اخیر در ۳۵۰ تومان شده است، اما با نزدیک شدن قیمت به این محدوده فشار فروش در سهم بالا رفته است که به احتمال زیاد شرایط برای اصلاح قیمتی و زمانی سهم در کوتاه مدت را فراهم کرده است، اما در ادامه و بعد از اصلاح انتظار می‌رود که قیمت در میان مدت تا محدوده‌ سقف قبلی در ۴۵۰ تومان رشد کند.

منبع: نبض بورس

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...