|
کدخبر: 194409

برندگان قرعه‌کشی ایران‌خودرو مشخص شدند

در مراسم قرعه‌کشی پیش‌فروش یک‌ساله محصولات ایران‌خودرو که صبح امروز با حضور نمایندگان نهادهای ناظر برگزار شد، مشتریان برای ثبت‌نام نهایی و واریز وجه برگزیده شدند.

اقتصاد برندگان قرعه‌کشی ایران‌خودرو مشخص شدند

نتایج پس از تایید فرآیند قرعه‌کشی توسط نهادهای ناظر در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir قرار خواهد گرفت.

پیامک اطلاع‌رسانی برای منتخبان نیز ارسال خواهد شد، اما مبنای نتایج سایت فروش اینترنتی است.

منتخبان به مدت پنج روز مهلت خواهند داشت تا نسبت به واریز وجه طبق بخش‌نامه فروش اقدام کنند، در صورت عدم واریز نفرات فهرست ذخیره جایگزین خواهند شد.

در طرح پیش‌فروش یک‌ساله ایران‌خودرو، پنج محصول پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای، رانا پلاس، سورن پلاس، دنا پلاس توربوشارژ دستی و اتوماتیک عرضه شد.

پیش از این به دلیل تعطیلی روز سه‌شنبه (۲۶ مرداد) و عدم امکان برگزاری مراسم قرعه‌کشی، این مراسم به روز جاری موکول شد.

مطابق آمارهای وزارت صنعت، معدن و تجارت، از ابتدای امسال تا پایان تیرماه ایران‌خودرو با تولید ۱۵۷ هزار و ۱۴۳ دستگاه خودرو (افت ۱.۸ درصدی در هم‌سنجی با پارسال) لقب بزرگترین خودروساز کشور را به خود اختصاص داد.

  • وطن ارسالی در

    صنایع خودرویی با حمایت کورکورانه و سودجویانه دولتی ها به خوشگلی و تمیزی خاص از جیب ملت راه دزدی و چپاول را در پیش گرفته است .
    چطور ممکن است تعدادی از فامیل ها /خودمان / دوست و آشنایان شاید به راحتی می توان گفت به اندازه 20 الی 30 بار هر کدام شرکت کرده ایم ولی خبری نشد . یقینا و صد در صد این کدها مختص افراد خاص و رمز گذاری شده است چون در ظاهر اینقدر فساد وجود دارد در پشت پرده قابل توصیف نیست هر چند که روند قرعه کشی درست است .

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...