|
کدخبر: 183988

این سهام امروز بالاترین رشد را داشت

امروز سهامداران شرکت‌های فنرسازی خاور، سپنتا و باما در بورس و معامله‌گران شرکت‌های سرمایه‌گذاری اعتلاء البرز، مجتمع صنایع لاستیک یزد و ریل سیر کوثر در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

اقتصاد  این سهام امروز بالاترین رشد را داشت

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد ۱۰هزار و ۸۹۳واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۲۵۴هزار و ۶۱۲واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۶میلیارد و ۷۱۴میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۴هزار و ۹۸۷میلیارد تومان در بیش از ۶۷۹هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های فنرسازی خاور، سپنتا و باما بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های صنایع شیمیایی فارس، آسان پرداخت پرشین و رینگ‌سازی مشهد بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۲ میلیارد و ۳۶میلیون ورقه به‌ارزش ۱۴هزار و ۸۱۶میلیارد تومان در ۳۸۵هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۹۴واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۸هزار و ۲۱۰واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری اعتلاء البرز، مجتمع صنایع لاستیک یزد و ریل سیر کوثر بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های آسیا سیر ارس، بیمه معلم و آ س پ بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...