|
کدخبر: 183760

آغاز رالی صعودی بازار ارزهای دیجیتال

رالی صعودی ارزهای دیجیتال آغاز شد و در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی شاهد مثبت بودن قیمت این دارایی‌های دیجیتال بودیم.

اقتصاد آغاز رالی صعودی بازار ارزهای دیجیتال

در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت بیت کوین نسبت به دیروز همین موقع ۲.۸ درصد بالا رفت و به ۳۵ هزار و ۵۱۵ دلار رسید. این قیمت نسبت به هفته پیش ۶.۶ درصد بالاتر است و با این حساب ارزش کل بازار بیت کوین به ۶۶۴ میلیارد دلار رسیده است.

امروز هم بازار بیت کوین حجم کمی خورده و فقط ۷۵۰ هزار بیت کوین به ارزش ۲۵ میلیارد دلار در بازار جهانی جابجا شده است.

تعداد کل بیت کوین‌های موجود در بازار هم امروز به ۱۸ میلیون و ۷۴۷ هزار و ۵۰۶ عدد رسید. همزمان با بیت کوین اتریوم هم ۵.۹ درصد بالا رفت و هم اکنون ۲۳۲۸ دلار خرید و فروش می‌شود. این قیمت نسبت به هفته پیش هم حدود ۲۵ درصد رشد کرده است.

در معاملات امروز هم باینانس کوین هم ۴.۳ درصد بالا رفت و ۳۰۶ دلار قیمت گذاری شد. کاردانو هم با ۳.۱۱ درصد رشد نسبت به دیروز ۱.۴۴ دلار خرید و فروش می‌شود، برخلاف ارزهای مطرح دوج کوین اما فقط ۱ درصد رشد کرد و هم اکنون ۲۵ سنت دست به دست می‌شود. قیمت ریپل هم ۶۹ سنت تعیین شده است.

نسبت به دیروز ارزش کل بازار ارزهای مجازی جهان ۵.۴۲ درصد بالا رفته و به ۱۴۶۹ میلیارد دلار رسیده است. در این بازار از دیروز تا امروز ۶۵ میلیارد دلار هم حجم خورده و تعداد کل ارزهای مجازی جهان هم به ۱۹ هزار و ۷۴۹ نوع رسیده است.

منبع: اقتصاد نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...