|
کدخبر: 183525

این سهام بالاترین رشد را امروز داشت

امروز سهامداران شرکت‌های لیزینگ کارآفرین، قند هکمتان و کارخانجات داروپخش در بورس و معامله‌گران شرکت‌های توکا رنگ فولاد سپاهان، ریل سیر کوثر و داروسازی سبحان انکولوژی در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

اقتصاد این سهام بالاترین رشد را امروز داشت

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت ۱۰هزار و ۹۲۳واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۲۴۶هزار و ۸۴۸واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۶میلیارد و ۹۴۴میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۵هزار و ۴۰۶میلیارد تومان در بیش از ۹۵۶هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های لیزینگ کارآفرین، قند هکمتان و کارخانجات داروپخش بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های لعابیران، سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان کرمان و فرآورده‌های غذایی و قند پیرانشهر بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۲میلیارد و ۹۸۸میلیون ورقه به‌ارزش ۳هزار و ۶۳میلیارد تومان در ۳۹۷هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۲۳واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۸هزار و ۱۱۱واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های توکا رنگ فولاد سپاهان، ریل سیر کوثر و داروسازی سبحان انکولوژی بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های آسیا سیر ارس، تولید و توسعه سرب روی ایرانیان و فرابورس ایران بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...