|
کدخبر: 183393

فوری / زمان پرداخت یارانه تیرماه اعلام شد

چهارمین یارانه معیشتی سال جاری ساعت ۲۴روز پنج شنبه ۱۰تیر۱۴۰۰ به حساب سرپرست خانوارهای مشمول واریز شد.

اقتصاد فوری / زمان پرداخت یارانه تیرماه اعلام شد

چهارمین یارانه معیشتی سال ۱۴۰۰ روز پنج شنبه ۱۰تیر ماه به حساب سرپرست خانوارهای مشمول واریز شد؛ احتمالا مرحله بعدی این یارانه نیز دهم مرداد ماه سال جاری واریز شود.

مبلغ این یارانه نیز مانند ماه‌های قبل بود و تغییری نداشت؛ اما باز هم مانند ماه‌های گذشته برخی از افراد اذعان داشتند که مبلغ واریزی کمتر از مبلغ اعلام‌شده بوده است؛ به طور کلی خانواده‌های یک نفره ۵۵ هزار تومان، خانواده‌های دو نفره ۱۰۳ هزار تومان، خانواده‌های سه نفره ۱۳۸ هزار تومان، خانواده‌های چهار نفره ۱۷۲ هزار تومان و خانواده‌های پنج نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان یارانه معیشتی دریافت کردند.

یارانه بعدی تیر ماه

یارانه نقدی یارانه دیگری است که کمتر از ۱۰روز دیگر به حساب مشمولان واریز می‌شود؛ این یارانه مانند سال‌ها و ماه‌های گذشته ۴۵هزار تومان به ازای هر فرد است و اصلی‌ترین انتقاداتی که به یارانه نقدی وارد می‌شود، مساله ثابت بودن مبلغ آن طی سال‌های گذشته است؛ احتمالا زمان پرداخت این یارانه ۲۰تیر ماه خواهد بود.

افرادی که یارانه نمی‌گیرند، منتظر بمانند

شنیده‌ها حاکی از آن است که مقرر شده تا یارانه نقدی و معیشتی به برخی از جاماندگان نیز تعلق گیرد؛ اما زمان ثبت نام هنوز مشخص نشده و افراد باید برای منتشرشدن جزییات منتظر بمانند. خواسته شده متقاضیان از مراجعه به سازمان هدفمندی یارانه‌ها خودداری کنند.

منبع: اقتصادآنلاین
  • حمید ارسالی در

    حالت خوبه؟ 12 تیره امروز، بعد میای خبر ی ارانه 10 تیر رو میزنی؟!! چی زدی داداش؟!

  • ناشناس ارسالی در

    ری دم به این یارانه هاتون که باهاش شُر، ،تم نمیدن پا کنیم جاییمون پیدا نشه کجای کاری داداش

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...