|
کدخبر: 174216

یک روز خونین دیگر در بازار رمز ارزها

در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی بسیاری از ارزهای مطرح سقوط دو رقمی را تجربه کردند.

اقتصاد یک روز خونین دیگر در بازار رمز ارزها

طی ساعات گذشته تقریبا همه ارزهای مجازی جهان کاهش شدید قیمت را به ثبت رساندند، به گونه‌ای که بیت کوین با حدود ۱۰ درصد سقوط حالا در آستانه تنزل به کانال ۳۵ هزار دلاری قرار گرفته و حدود ۳۶ هزار دلار در حال معامله است.

این قیمت نسبت به ۷ روز پیش ۲۶.۵ درصد پایین‌تر است و باعث شده تا ارزش بازار آن به ۶۷۴ میلیارد دلار کاهش یابد. پایین آمدن قیمت بیت کوین باعث شده تا معاملات آن افزایش یابد و در ۲۴ ساعت گذشته ۲.۲۴ میلیون بیت کوین در بازار جهانی با ارزش ۸۰ میلیارد دلار خرید و فروش شود.

نکته حائز اهمیت اینکه از دیروز تا امروز تعداد بیت‌کوین‌های جهان تغییر چندانی نکرده و به ۱۸ میلیون و ۷۱۳ هزار و ۷۰۰ عدد رسیده است.

اتریوم به عنوان دومین ارز بازار ۱۹.۴ درصد در معاملات امروز سقوط کرده و در حالی که همین چند روز پیش حدود ۴۳۰۰ دلار معامله می‌شد ولی حالا به ۲۲۱۳ دلار رسیده است که نسبت به ۷ روز پیش ۴۳.۹ درصد پایین‌تر است.

باینانس کوین هم ۲۴.۶ درصد سقوط کرده و به ۲۹۲ دلار در هر واحد رسیده است که نسبت به ۷ روز پیش ۵۰ درصد از ارزش خود را از دست داده است.

دوج کوین هم که یکی از ارزهای پرطرفدار به شمار می‌رود ۱۶.۴ درصد کاهش قیمت داشته و ۳۲ سنت در هر واحد معامله می‌شود که نسبت به ۷ روز پیش ۳۷.۶ درصد سقوط کرده است.

ریپل هم ۲۲.۴ درصد پایین آمده و ۸۷ سنت قیمت‌گذاری شده است. ارزش کل بازار جهانی ارزهای مجازی هم اکنون ۱۴۹۳ میلیارد دلار برآورد می‌شود که نسبت به دیروز حدود ۱۵ درصد از ارزش خود را به باد داده است.

در ۲۴ ساعت گذشته همچنین ۲۳۳ میلیارد دلار در این بازار پول جابجا شده است.

منبع: فارس
  • معاون پروفسور دهن گشاد ارسالی در

    اونی که در ایران داغ نشده ایرانی نیست حت م یمنی و لبنانی و عراقی و غزه ایست.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...