|
کدخبر: 158005

جزئیات افزایش حقوق اعلام شد

بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه، سقف افزایش حقوق کارمندان دولت ۲.۵میلیون تومان شد.

در جلسه کمیسیون تلفیق بودجه، جزء (۱) بند (الف) تبصره (۱۲) بررسی و افزایش ۲۵ درصدی حقوق‌ها در سال آینده مصوب شد اما برای این افزایش حقوق سقف مشخصی تعیین شد.

گفتنی است، در لایحه اولیه بودجه افزایش ۲۵درصدی حقوق برای تمامی حقوق بگیران لحاظ شده بود.در مرحله اول کمیسیون تلفیق نیز همین فرمول را تایید کرد.

در مرحله بعد و پس از رد کلیات بازهم دولت بر فرمول خود یعنی افزایش ۲۵درصدی حقوقها تاکید کرد. اما در این مرحله با مطرح شدن پیشنهادات در صحن علنی کمیسیون تلفیق از فرمول جدید برای افزایش حقوق رونمایی کرد.

 بر این اساس سقف ۲ میلیون و پانصد هزار تومانی برای افزایش حقوق‌ ها در سال ۱۴۰۰ در نظر گرفته شد که براساس آن حقوق‌های بالای ۱۰ میلیون تومان بعد از افزایش ۲۵ درصدی نباید بیشتر از ۲.۵ میلیون تومان به آنها اضافه شود.

به موجب مصوبه کمیسیون تلفیق، ۲۵ درصد افزایش مشروط به این است که میزان افزایش حقوق هیچ شخصی نسبت به سال ۱۳۹۹ از ۲۵ میلیون ریال بیشتر نشود.

منبع: تسنیم
 • ناشناس ارسالی در

  لطفا شاغلين را از بازنشستگان جدا كنيد
  بازنشستگان را شامل اين قانون نكنيد

 • ناشناس ارسالی در

  خدا خیرتون بده این شد عدالت

 • ناشناس ارسالی در

  درود برقالیباف

 • ابهری ارسالی در

  درود بر نمایندگان به اصطلاح مجلس. از شما غیر از این نمی شود انتظار داشت که شما فقط منافع خودتان را در نظر می کیرید. شما بنزین را 300 درصد قیمت خودرو را هر سه ماه یک بار 50 درصد و ارز و لوازم تغذیه مردم را تا بالی 100 در صد مصوب کردید برای کارکنان دولت 25 در صد را نتوانستید تصویب کنید چرا با واگذاری خودرو و وام بلاعو% و ودیعه مسکن نمایندگان که روزهای اول گرفتید سقف نگذاشتید منفرین بر آدم خودخواه جاهل حتی اگر به اصطلاح نماینده باشد.

 • اصغر ارسالی در

  عالی احسنت

 • مجتبی ارسالی در

  حالا میخوان یک نیلیون به حقوقها اضافه کن ن انهم با تورم مانصد در صدی ببین چقدر در بوق و کرنا میکنند که عقب نیافتن و بگن ب بین داریم چکار نی کنیم اگر خدایش را بخوا هید باید روی حقوقها نفری ۱۰ ده میلیون اض افه بشه تا شاید مرحمی بر دردهای افراد با شد و گرنه با حقوق ۷یا۸ تومن نمیشه زندگی کرد فقط میشه زنده مون والسلام

 • ناشناس ارسالی در

  به نظر من اینگونه تصمیم گیری های احساسی فقط مخصوص کشورهای جهان سومی است چه اشکال ی دارد حقوق 25درصد برای همه افزایش یابد ولیکن در نحوه اخذ مالیات بر اساس میزان بالای ده میلیون تومان درصدها افزایش یابد الان افرادی که دارای سنوات بالاتر و اول ویتهای بالاتری نسبت به افراد جدیدتر دارن د یکسان دیده میشوند که به عدالت نزدیک نم یباشد

 • ناشناس ارسالی در

  خاک تو سرتون، افزایش حقوقها فرمول خودشو دارند لطفا با انواع تقلب و ترفند دست کار ی نکنید مر قانون را اجرا کنید مگه اهل قا نون نیستید، ،،،

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...