|
کدخبر: 152083

آخرین قیمت طلا سکه و دلار در بازار (۹۹/۱۱/۱۶) + جدول

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک میلیون و ۷۵ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۴ هزار تومان است.

اقتصاد آخرین قیمت طلا سکه و دلار در بازار (۹۹/۱۱/۱۶) + جدول

هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۷۵ هزار تومان، قیمت دلار ۲۴ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان وقیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است.

هم اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای ۱۸عیار در هر گرم هم یک میلیون و ۷۵ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۴۳۱ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۶۵۵ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

قیمت طلا و سکه طرح جدید در روز جاری نسبت به روزکاری قبل با کاهش همراه شده است؛ از جمله دلایل نوسان در بازار طلا و سکه تغییرات قیمتی در طلای جهانی و دلار است؛ قیمت ارز در بازار تهران تحت تأثیر خبرهای سیاسی است.

‌ در بازار ارز هم اکنون قیمت دلار ۲۴ هزار تومان، قیمت یورو ۲۸ هزار و ۹۰۰ تومان و درهم امارات ۶ هزار و ۵۴۰ تومان اعلام شده است.

در صرافی‌های بانکی نیز قیمت‌ دلار و یورو نسبت به روز کاری قبل کاهش یافته است؛ برهمین اساس، قیمت فروش دلار ۲۳ هزار و ۷۵۰ تومان و قیمت خرید دلار از مردم ۲۳ هزار و ۳۰۰ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۲۸ هزار و ۵۵۰ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۲۸ هزار و ۱۰۰ تومان اعلام شده است.

نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی‌های بانکی و بازار متشکل ارزی متغیر است و متناسب با نوسانات بازار آزاد در طول روز چند بار تغییر می‌کند.

بروز رسانی: پنج‌شنبه 16  بهمن 13:10

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت دلار (صرافی بانکی)

23  هزار و 750

قیمت دلار (بازار آزاد)

24  هزار

قیمت یورو (صرافی بانکی)

28 هزار و 550

قیمت یورو (بازار آزاد)

28 هزار و 900

قیمت درهم

6 هزار و 540

قیمت پوند

31 هزار و 800

بروز رسانی: پنج‌شنبه 16 بهمن ساعت 13:10

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  10 میلیون و 600 هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

10  میلیون و 750 هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

6 میلیون و 150 هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

4 میلیون و 50 هزار

قیمت سکه گرمی

2 میلیون و 300 هزار

بروز رسانی: پنج‌شنبه 16 بهمن ساعت 13:10

نوع

قیمت لحظه (تومان)

گرم طلای 18 عیار

یک میلیون و 75 هزار

گرم طلای 24 عیار

یک میلیون و 431 هزار

مثقال طلا

4 میلیون و 655 هزار

انس طلا(دلار)

1814.6

 

منبع: تسنیم

ارسال نظر