|
کدخبر: 141865

خبر خوش برای جاماندگان وام کرونا

به گفته رئیس روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وام کرونا برای گروهی از خانوارها که با مشکلاتی از قبیل مسدودی حساب مواجه هستند، واریز می‌شود.

اقتصاد خبر خوش برای جاماندگان وام کرونا

دولت در دو هفته گذشته مرحله دوم وام یک میلیون تومانی کرونا را به حساب سرپرستان خانوار واریز کرد و در مجموع ۶.۹ میلیون خانوار این وام را دریافت کردند.

رئیس روابط عمومی وزارت کار از ادامه واریزی‌های وام کرونا خبر داد و گفت: گروهی دیگر از مشمولان دریافت وام کرونا هستند که به علت مشکلات حساب آن را دریافت نکرده‌اند و طی روزهای آینده این یک میلیون تومان به حسابشان واریز می‌شود.

به گفته او برخی از متقاضیان مشکلاتی از قبیل مسدودی حساب داشتند که این وام برایشان واریز نشد.

در روز پنجشنبه ۱۳ آذر ماه، ۴.۶ میلیون نفر از خانوارها این وام را دریافت کردند و برای ۲.۴ میلیون خانوار دیگر در روز پنجشنبه ۲۰ آذر ماه واریز شد.

پس از واریزی روز پنجشنبه، وزارت کار اعلام کرد که امکان واریز تعداد ۱۶۴۹ فقره تسهیلات به دلایلی از جمله مسدودی حساب، فوت سرپرست خانوار و سایر خطاها میسر نشده است.

منبع: کارگر آنلاین
 • مستوره رحمانی ارسالی در

  من سرپرست خانواده هستم ولی وام یک میلیون ی رانگرفتم

 • زارعی ارسالی در

  سلام و عرض ادب از همه مسولین خواهش میکنم که یک بار دیگه تمدید کنید من خودم هم وا م یک میلیونی قبل رو گرفتم هم معیشتی رو دارم هم یارانه هم بیمه نیستم وحقوق ثابت ندارم یعنی تمام شرایط رو دارم برا وام وخ یلی هم احتیاج دارم اما تو این وضعیت که د رگیر خرج نون شب تو این دوهفته تعطیلی و ا ینا بودیم خیلی دیر فهمیدم این خبرو و واق عا ناراحتم که نتونستم به موقعه ثبت نام ک نم و دقیق 19یا 20بود که پیامک رو فرستادم و الان به کجا باید مراجعه کنیم لعنت به این کرونا جوری مارو گرفتار کرده که پولی برامون نمونده ...اما همه فک و فامیلم که بهم خیلی دیر اطلاع دادن هم بیمه ان و هم بازنشسته و چندنفری هم میلیونر که به اونا تعلق گرفته حتی یکی دونفر از دوستام گفتن پیامک نزدن و براشون ریختن اخه این چه وض عشه به داد مردم برسید از بی پولی و غصه د ق کردیم به ولله ما الان باید به کی گله ک نیم کی مسوله این کرونا انگار همرو راحتتر کرده البته مسولین رو نه یه سایتی نه چیز ی ای بابا ...

 • زمان جرگه نارویی5369888175 ارسالی در

  باعرض سلام .بنده سرپرست خانوار ونداشتن ح قوق ثابت،ویارانه وکمک معیشتی بهم میدن دف ه ی قبل وام یک م بهم تعلق گرفت ولی ایندف ه وام یک م برام نریختن درصورتی که بموفه پیامک رو فرستادم باخطی که بنامم هست بخدا قسم الان که دارم این پیام رو مینویسم در فکر بدهی فردام ای خدا چجوری جواب طلب کار م بدم خدایاخودت کمک کن

 • مسعود کلاهی ارسالی در

  آقا به حساب ما که با یه بچه و کاری که یگه نیست نه وام نه یارانه کرونا نه اس ام اس هیچی نیامده تو سایت هم که اسم رو واد کردم نوشته به شما تعلق می گیرد ولی فعلا که هیچی رسیدگی کنید لطفا بعد پسر خاله من اصلا ایران نیست چند ساله برای اون همه اینها رو واریز کردن

ارسال نظر