|
کدخبر: 124530

تمدید زمان ثبت‌نام آزمون استخدامی وزارت کشور

جذب نیرو در بخشداری‌ها در راستای ایجاد زیست بوم سرمایه انسانی و تاکید بر تقویت ظرفیت کارشناسی در بخشداری‌ها ومناطق کمتر توسعه یافته ومرزی صورت پذیرفت.

استخدام تمدید زمان ثبت‌نام آزمون استخدامی وزارت کشور

مدیر کل توسعه منابع انسانی وزارت کشور در رابطه با هشتمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور که از طریق سایت سازمان سنجش انتشار یافت اعلام کرد: برای پاسخ به علاقمندی جوانان توانمند و علاقه مند به اشتغال در مجموعه وزارت کشور برای مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری نسبت به استخدام ۱۵۰۰ نفر در ۱۷ شغل عمومی و اختصاصی اقدام شده است.

روشن ضمیر در این خصوص توضیح داد: استخدام فوق که بر اساس آزمون عمومی و مصاحبه در کانون ارزیابی بر اساس مدل شایستگی صورت می‌پذیرد و از این تعداد (۶۰) سهمیه به ستاد وزارت کشور (۲۹۰) سهمیه برای اشتغال در فرمانداری‌ها و (۱۱۵۰) سهمیه به بخشداری‌های سراسر کشور اختصاص یافته است.

 وی افزود: جذب نیرو در بخشداری‌ها در راستای ایجاد زیست بوم سرمایه انسانی و تاکید بر تقویت ظرفیت کارشناسی در بخشداری‌ها ومناطق کمتر توسعه یافته ومرزی صورت پذیرفت.

مدیرکل منابع انسانی وزارت کشور با یادآوری اینکه تاریخ شروع ثبت نام از روز پنج شنبه گذشته، ۲۰ شهریور ماه شروع شده و در روز ۲۴ شنبه ۲۹ شهریورماه به پایان رسیده بود، افزود: اما دوباره مهلت ثبت نام تا چهارم مهرماه تمدید شد.

روشن ضمیر خاطر نشان کرد: شرایط و رشته محل‌ها و مواد آزمون در سایت سازمان سنجش درج گردیده است.

برای ورود در سایت سازمان سنجش و ثبت نام در آزمون اینجا مراجعه کنید

 

منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور

ارسال نظر