|

بخوانید :

کدخبر: 258115

سنگین ترین محموله مواد مخدر کشف شد!

فرمانده مرزبانی انتظامی کشور از کشف ۳ هزار و ۵۰۰ کیلوگرم مواد مخدر و ۹۲ قبضه سلاح کلت و مهمات از پنج باند خبر داد.

اجتماعی سنگین ترین محموله مواد مخدر کشف شد!

سردار احمدعلی گودرزی با اعلام خبر کشف محموله سنگین مواد مخدر در جنوب کشور، در تشریح این خبر اظهار کرد: رزمندگان پرتوان مرزبانی در استان سیستان و بلوچستان حین کنترل مرزها اعم از دریایی و خشکی، موفق شدند در ۲۴ساعت گذشته در سه عملیات جداگانه مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را در مرزهای جنوب شرق کشور کشف کنند.

فرمانده مرزبانی انتظامی کشور با اشاره به توفیقات مرزبانان در کشف محموله مواد مخدر در سه عملیات مرزی در شهرستان‌های سراوان، میرجاوه و چابهار افزود: در این سه عملیات مرزبانان موفق شدند حدود سه تن و ۵۰۰کیلوگرم انواع مواد مخدر که عمدتاً صنعتی و سنتی بود را کشف کنند و در این رابطه چندین دستگاه خودرو توقیف و تعدادی سوداگر مرگ نیز دستگیر شدند.

وی از کشف مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات در مرزهای استان خوزستان و کرمانشاه خبر داد و گفت: مرزبانان مستقر در مناطق مرزی هورالعظیم خوزستان و ثلاث باباجانی استان کرمانشاه نیز موفق شدند ضمن انهدام باندهای سلاح و مهمات، ۹۲قبضه سلاح کلت و مهمات مربوطه را از دو باند قاچاق کشف کنند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: مرزبانان به صورت شبانه‌روزی در مناطق مرزی سراسر کشور حضوری فعال و گسترده دارند و اجازه ایجاد هیچ‌گونه ناامنی و فعالیت به مخلان نظم و امنیت را در مرزها نخواهند داد.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...