|

بخوانید :

کدخبر: 275416

آموزش و پرورش: فرهنگیان اجازه ندهند از زمان آموزش دانش‌آموزان کاسته شود

وزارت آموزش و پرورش ضمن محکومیت ایجاد زمینه‌های ناامنی و القاء رفتارهای دین‌ستیزانه در روند تعلیم و تربیت تأکید کرد: فرهنگیان با هوشیاری کامل اجازه ندهند از زمان و فرصت یادگیری فرزندان این مرز و بوم کاسته شود.

 وزارت آموزش و پرورش با صدور بیانیه‌ای ضمن محکومیت ایجاد زمینه‎‌های ناامنی و القاء رفتارهای دین‌ستیزانه توسط ایادی استکبار و فریب‌خوردگان که بستر اختلال در روند تعلیم و تربیت آینده‌سازان کشور عزیزمان را فراهم می‎‌کنند، اعلام کرد: فرهنگیان و دانش‌آموزان همواره متعهد و پایبند به آرمان‎‌های امام خمینی(ره) و شهدای انقلاب خواهند بود.

در این اطلاعیه آمده است:

استکبار جهانی که در طول تاریخ با مقاومت و مجاهدت مردم عزیز ایران اسلامی روبرو بوده پس از درماندگی و استیصال از مقابله با روحیه انقلابی، وطن‌دوستی و مقاومت زنان و مردان آزادیخواه این مرز و بوم، بار دیگر چهره جعلی و به ظاهر مدافع حقوق بشری خود را با ایجاد هرج و مرج، اغتشاش و وارد کردن خسارات به بیت‌المال به نمایش گذاشتند.

لیکن ملت نجیب، مجاهد و عدالت خواه ایران اسلامی نیز همانند همیشه‌ تاریخ و تحت زعامت و رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب اسلامی، با حضور حداکثری و به موقع به دفاع و حمایت از ارزش‎های ایرانی و اسلامی پرداختند و نقشه واهی آنان را باطل نمودند.

در این میان جامعه انقلابی و با بصیرت فرهنگیان ارجمند به همراه دانش‌آموزان عزیز با آغاز آموزش‎های حضوری و بازگشایی مدارس، با حضور پرشور و آگاهانه در کلاس‎های درس، مسیر پیشرفت دانش و مهارت و افتخار آفرینی را در پیش گرفتند و با عقلانیت و هوشمندی نشان دادند که همواره متعهد و پایبند آرمان‎های امام خمینی(ره) و شهدای گرانقدر خواهند بود.

وزارت آموزش و پرورش ضمن محکومیت ایجاد زمینه‎های ناامنی و القاء رفتارهای دین ستیزانه توسط ایادی استکبار و فریب‌خوردگان که بستر اختلال در روند تعلیم و تربیت آینده‌سازان کشور عزیزمان را فراهم می‌‎کند، انتظار دارد فرهنگیان و اولیاء ارجمند با هوشیاری کامل اجازه ندهند از زمان و فرصت یادگیری فرزندان این مرز و بوم که در دوران همه‌گیری ویروس کرونا به شدت آسیب‌دیده بود، بیش از این کاسته شود.

 بی‎تردید با حضور مؤثر دانش‌آموزان، فعالیت‎‌های آموزشی و پرورشی در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲ با قوت، جذابیت و تنوع بیشتری اجرا خواهد شد.

 

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...