|

بخوانید :

کدخبر: 269850

قانون گریزی دولت در اجرای رتبه بندی فرهنگیان

نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس با انتقاد از عملکرد مسئولان در خصوص اجرای رتبه‌بندی فرهنگیان تأکید کرد که دولت در اجرای این مصوبه قانون‌گریزی می‌کند.

غلامعلی کوهساری در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۹ مردادماه) مجلس ضمن تسلیت به مناسبت ایام عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) گفت: پرداخت پول گندم به کشاورزان زحمتکش هنوز کامل نشده است، همچنین پول دانه‌های روغنی به ویژه کلزا و دانه روغنی کاملیا علیرغم گذشت بیش از ۷۰ روز انجام نشده است.

نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: دولت در اجرای رتبه‌بندی فرهنگیان قانون گریزی می‌کند. چرا این مصوبه مجلس که در اسفند ماه به تصویب رسیده است هنوز اجرایی نشده است.

وی افزود: بارندگی‌های اخیر یک بار دیگر ثابت کرد در حوزه مدیریت بحران چقدر آسیب‌پذیر بوده و در این زمینه با بحران مواجه هستیم. دولت در حل این مشکل باید چاره‌اندیشی کند.

کوهساری در ادامه خواستار تبدیل وضعیت نیروهای وزارت بهداشت به ویژه نیروهای طرحی و شرکتی، معلمان حق‌التدریس، خرید خدمات، غیرانتفاعی، نهضتی و حل مشکل مربوط به بازنشستگان شد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تأکید کرد: دولت در بحث ترمیم کابینه خود به ویژه در حوزه اقتصادی جدی عمل کند تا مشکلات اقتصادی مردم حل شود.

منبع: خانه ملت
  • معلم ارسالی در

    بودجه رتبه بندی در دست دولت وادارند هر روز سودش را می گیرند از بانک ها برای کسری بودجه آقای رئیسی این خیانت نیست آقای رییسی از آمدنش پایه دروغ را مانند دولت قبل بنا کرد اقتصاد چه شد آینده روشن چه شد وووووووووووو استعفا بهترین گزینه رئیسی چون واقعا اوًضاع اقتصاد ولنگار است

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...