|

بخوانید :

کدخبر: 193864

بهبود وضعیت معلمان با حضور وزیر پیشنهادی رئیسی

نماینده زابل و زهک در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر پیشنهادی دولت اقدامات خوب و ارزشمندی را در راستای تعالی آموزش و پرورش خواهد داشت و وضعیت معلمان و فرهنگیان با حضور باغگلی در آموزش و پرورش بهتر می‌شود.

آموزشی بهبود وضعیت معلمان با حضور وزیر پیشنهادی رئیسی

محمد سرگزی عضو مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان با اشاره به بررسی برنامه ‌های وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش اظهار کرد: نحوه مدیریت آقای رئیسی در مجموعه های مختلف و اعتماد به نیروهای گام دومی انقلاب چه در قوه قضائیه و چه در آستان قدس رضوی نشان داد که عملکرد افرادی که انتخاب شدند در مقایسه با افرادی که سالیان سال در آن حوزه کار کردن بهتر است.

وی افزود: اقدامات نیروهایی که با گفتمان گام دوم انقلاب در قوه قضائیه انتخاب شدند، باعث رضایتمندی مردم از دستگاه قضا در زمان تصدی آقای رئیسی شد.

عضو مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان با تأکید بر اینکه کم تجربگی دغدغه ای است که برخی دوستان برای دکتر باغگلی بیان می‌کنند، تصریح کرد: جوانی و کم‌تجربگی نافی توانمندی فرد برای تغییر وضعیت در وزارت آموزش و پرورش نیست.

سرگزی با اشاره به مسائلی همچون رتبه بندی معلمان، افزایش کیفیت آموزش، معیشت فرهنگیان و مشکلات ناشی از اپیدمی کرونا گفت: بسیاری از مدیران با سوابق طولانی در آموزش و پرورش نتوانستند در این زمینه موفق باشند.

وی ادامه داد: چندین جلسه با دکتر باغگلی داشتم و برنامه‌های ایشان را دیدم و با عزم جزمی که از ایشان سراغ کردم مطمئن هستم اقدامات خوب و ارزشمندی را در راستای  تعالی آموزش و پرورش خواهد داشت.

نماینده مردم زابل و زهک در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: قطعاً معلمان و فرهنگیان عزیز با مدیریت باغگلی در زمان کوتاهی از شرایط بهتری برخوردار می شوند.

منبع: فارس
  • ناشناس ارسالی در

    ماجمعی ازفرهنگیان ازاقای ریس جمهورخواهش میکنیم فردی دیگرکه توانمندباشدازبدنه امو زش وپرورش باشدرابعنوان وزیرمعرفی کندمابا وزیرشدن اقای گلی مخالفیم

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...

سایر رسانه ها