|
کدخبر: 186055

لایحه رتبه بندی معلمان به مجلس می رسد

عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس از بررسی لایحه رتبه بندی معلمان در صحن علنی پارلمان خبر داد.

آموزشی لایحه رتبه بندی معلمان به مجلس می رسد

رحمت الله نوروزی نماینده علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی لایحه رتبه بندی معلمان در کمیسیون آموزش مجلس، گفت: این لایحه در کمیسیون آموزش و قراکسیون فرهنگیان مورد بررسی قرار گرفته و آماده طرح شدن در صحن علنی پارلمان است.

وی با بیان اینکه پس از سال‌ها انتظار فرهنگیان دولت لایحه رتبه بندی معلمان را به مجلس ارائه کرد، افزود: این لایحه در مجلس به صورت دو شوری بررسی خواهد شد که البته پیش از این شور اول آن مورد بررسی نمایندگان قرار گرفته است.

عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس با تاکید بر اینکه پیش از این دولت اعلام کرده بود که رتبه بندی معلمان را در حال اجرا کردن است ادامه داد: مجلس این موضوع را قبول نداشت و به دولت نیز اعلام کرده بود بحث افزایش حقوقی که برای معلمان اتفاق افتاده است بحث قانون خدمات کشوری است که برای همه کارکنان دولت رخ داده است.

نماینده علی آباد کتول در مجلس تصریح کرد: قانون رتبه بندی معلمان در سند تحول بنیادین هم ذکر شده و ساز و کارهای آن نیز تعبیه شده است که مجلس نیز بر اساس این سند به بررسی لایحه ارائه شده از سوی دولت پرداخت.

نوروزی اظهار داشت: تمام سعی مجلس بر این است که فرهنگیان بازنشسته نیز شامل این رتبه بندی شوند تا با توجه به تورمی که در چند سال اخیر ایجاد شده آنها نیز بتوانند دریافتی مناسبی داشته باشند.

منبع: تسنیم
  • ناشناس ارسالی در

    من دانشجوی دانشگاه شیراز بودم ،تالیف وتر جمه اساتید دانشگاه ویرایش ترجمه های ما د انشجویان بود که بعد با یه ویرایش جزیی بع نوان کتاب چاپ می کردن ،به اسم خودشون
    من بعنوان یه معلم ابتدایی معتقدم، هی چ دوره تحصیلی به اندازه ابتدایی ،ودر پای ه ها هیچ پایه آی مثل پایه اول سخت نیست ، راه انداختن بچه هایی که تازه وارد مدرسه شدن خیلی سخته
    من برای معلما واقعا متاسفم ،که هیچ کس ازشون دفاع نمی کنه،

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...