|
کدخبر: 185225

اعلام زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون وکالت

کارت ورود به جلسه آزمون وکالت از روز سه شنبه ۲۲ تیرماه در درگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود، این آزمون بعد از بارها تعویق به دلیل شیوع کرونا، جمعه ٢٥ تیر برگزار می شود.

آموزشی اعلام زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون وکالت

فرایند توزیع کارت ورود به جلسه آزمون وکالت ۹۹ از روز سه شنبه ۲۲ تیرماه در درگاه سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org آغاز می شود.

متقاضیانی که به دلیل شیوع ویروس کرونا موفق به دریافت مدرک تحصیلی و اسکن آن در زمان ثبت نام در درگاه اینترنتی سازمان سنجش نشده اند، ضرورت دارد در صورت قبولی در کانون انتخابی مدارک مورد نظر را به کانون مربوط ارایه دهند.

خوداظهاری داوطلبان کرونایی این آزمون در روزهای ۱۷ تا ۱۸ تیرماه انجام شد.

این آزمون بعد از سه بار تعویق، ۲۵ تیرماه در ۸۴ شهرستان کشور برگزار می شود.

آزمون وکالت پیش از این قرار بود ۲۱ آذرماه برگزار شود که به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد و مقرر شد ۲۲ اسفندماه برگزار شود. چند روز پیش از برگزاری این آزمون در دومین تاریخ، توزیع کارت آغاز شد، اما با اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا، بار دیگر لغو و تاریخ ۲۰ فروردین ماه برای رقابت ۸۱ هزار داوطلب این آزمون تعیین شد.

چند ساعت قبل از برگزاری این آزمون یعنی روز پنجنشنبه ۱۹ فروردین ماه، لغو سه باره این آزمون در حین توزیع کارت به داوطلبان اعلام شد.

باید دید با توجه به قرمز شدن تعداد زیادی از شهرهای کشور، آیا بالاخره داوطلبان این آزمون روز جمعه ۲۵ تیرماه می توانند به رقابت بپردازند یا خیر.

 

منبع: ایرنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...