|
کدخبر: 196913

رسمی/ مهاجم جنجالی استقلال تمدید کرد + عکس

مهاجم تیم فوتبال استقلال سرانجام پس از کش و قوس فراوان و چندین روز مذاکره، قراردادش را با استقلال به مدت ۲ فصل دیگر تمدید کرد.

ارسلان مطهری یکی از بازیکنانی بود که با آبی پوشان قراردادی نداشت. مهاجم استقلال که نیم فصل لیگ نوزدهم با درخواست فرهاد مجیدی از ذوب آهن جدا شد و به این تیم آمد، در زمان حضور در جمع آبی پوشان عملکرد خوب و قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشت و در این مدت ۱۸ گل به ثمر رساند و ۷ پاس گل نیز داد.

مطهری که در پایان فصل گذشته از عملکرد مدیریت استقلال و احمد مددی انتقاد کرده بود، مشخص بود که برای تمدید قرارداد با این تیم به مشکل می خورد. مهاجم آبی پوشان در جلساتی که برای مذاکره برگزار کرده بود، نتوانست با آبی ها به توافق جامعی دست یابد و با ناراحتی ساختمان باشگاه را ترک کرد.

مطهری-تمدید

اتفاقاتی که در آن جلسه گذشت، باعث افزایش ناراحتی مدیران استقلال و فرهاد مجیدی شد به نحوی که سرمربی آبی پوشان از قید تمدید با این بازیکن گذشت و مطهری در آستانه جدایی از استقلال قرار گرفت. حتی احمد مددی مدیرعامل آبی ها نیز در برنامه ورزش و مردم اعلام کرد که شانس تمدید با این بازیکن پایین است.

با این وجود، طی روزهای گذشته تلاش هایی برای حل مشکلات میان طرفین برداشته شد و سرانجام فرهاد مجیدی به تمدید قرارداد این بازیکن رضایت داد. روز گذشته نیز ملکیان رئیس هیئت مدیره استقلال از تعیین تکلیف مطهری تا ۴۸ ساعت آینده خبر داده و این بازیکن نیز امروز راهی ساختمان باشگاه شد تا برای تمدید قراردادش با مدیران تیم به مذاکره بنشیند.

در نهایت روند مذاکرات طرفین به شکل مثبتی پیش رفت و ارسلان به مدت ۲ سال دیگر قراردادش را با استقلال تمدید کرد تا بدین شکل پس از جدایی شیخ دیاباته و مهدی قایدی، مطهری در جمع آبی پوشان باقی بماند و مشکلات مجیدی در خط حمله مقداری کاهش پیدا کند هر چند که به نظر می رسد استقلالی ها همچنان در فکر تقویت قدرت تهاجمی تیمشان بوده و نیازمند جذب مهاجم هستند.

منبع: ورزش3

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...