|
کدخبر: 185819

یکی از اعضای تیم لیگ یکی مسلح به زمین آمده بود!

روز گذشته خبری مبنی بر همراه داشتن اسحله توسط یکی از اعضای تیم فوتبال گل ریحان در بازی مقابل شهرداری آستارا در فضای مجازی منتشر شد. خبری که امروز باشگاه گل ریحان آن را تأیید کرد.

ورزش یکی از اعضای تیم لیگ یکی مسلح به زمین آمده بود!

منصور بیک وردی رئیس هیات فوتبال البرز در خصوص خبر حمل اسلحه توسط یکی از اعضای تیم فوتبال گل ریحان البرز در بازی که به میزبانی شهرداری آستارا برگزار شد، گفت: بنده هم این خبر را در فضای مجازی مشاهده کردم و اطلاع زیادی از این موضوع ندارم البته باشگاه گل ریحان در این خصوص یک نامه به آقای فومنی نوشته است.

مجتبی جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان البرز هم در خصوص اتفاقی که در بازی با شهرداری آستارا رخ داده است، گفت: این اسحله که در کیف یکی از اعضای تیم مشاهده شده، پلاستیکی بوده است.

گل ریحان البرز که پیش از پایان این فصل از رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور به لیگ دسته دوم سقوط کرد روز گذشته در بازی مقابل شهرداری آستارا با نتیجه شش بر صفر مغلوب شد.

باشگاه گل ریحان البرز با ارسال نامه‌ای به مدیریت و اسپانسر خود به دلیل وجود شائبه شرط بندی و تبانی و حمل سلاح قلابی در دیدار روز گذشته تیم بزرگسالان این باشگاه با شهرداری آستارا به همکاری خود با این اسپانسر پایان داد.

رضا رضایی مدیرعامل باشگاه گل ریحان در بخشی از نامه‌ای که به آن اشاره شد خطاب به محمد زارع فومنی نوشته است که « در بازی مقابل شهرداری آستارا حمل سلاح قلابی رخ داده که این امر باعث آسیب شدید به برند باشگاه گل ریحان شده است.» در این نامه همچنین ضمن اعلام پایان همکاری با فومنی و تأکید بر لزوم پرداخت خسارت به دلیل آسیب به برند باشگاه، از اداره کل ورزش و جوانان البرز خواسته شده میزان خسارت را تعیین کند

 

 

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...