|
کدخبر: 184966

امروز استقلال کامل پخش می‌شود با پرسپولیس؟!

سازمان لیگ درباره احتمال تغییر زمان بازی پرسپولیس و آلومینیوم توضیح داد.

ورزش امروز استقلال کامل پخش می‌شود با پرسپولیس؟!

سهیل مهدی، درباره درخواست باشگاه پرسپولیس و صدا و سیما از سازمان لیگ برای تغییر زمان دیدار امروز این تیم با آلومینیوم اراک برای پخش کامل این مسابقه از شبکه سوم سیما اظهارکرد: جدا از محدودیت منع تردد پایانی شب، با توجه به گرمای هوا زودتر از ساعت ۱۹ نمی‌توانیم بازی‌ها را برگزار کنیم. اگر قرار بود بازی سایپا و استقلال ساعت ۱۹ برگزار شود، دو تیم باید از حدود ساعت ۱۵ برای این مسابقه خود را آماده کنند. امکان‌پذیر نیست این‌ تیم‌ها بخواهند در گرما از هتل بیرون بیایند و بازیکنان‌شان ساعت ۱۸ در اوج گرمای هوا خود را گرم کنند. در صورت جلوتر کشیده شدن زمان بازی این سختی‌ها به تیم‌ها تحمیل می‌شود.

از طرفی اگر بخواهیم بازی پرسپولیس و آلومینیوم را زودتر از ساعت ۲۰:۵۵ برگزار کنیم، با ممانعت تردد در ساعات پایانی شب از طرف یگان ویژه، نیروهای امنیتی و سایر نهادها مواجه می‌شویم. ابتدا و انتهای برنامه زمان‌بندی ما بسته است و نخستین کسی هم که از تداخل پخش زنده دو مسابقه متضرر شود، هوادار است. طرفداران دوست دارند با نشستن پای تلویزیون هر دو بازی را ببینند. این موضوع را کاملا درک می‌کنیم.

مهدی درباره اینکه ظاهرا کمیته مسابقات سازمان لیگ بحث تغییر زمان بازی پرسپولیس و آلومینیوم را به حیدر بهاروند واگذار کرده است، گفت: من به عنوان یک برنامه‌ریز انجام وظیفه می‌کنم و اگر در این زمینه ابلاغی دریافت کنم، این کار را انجام خواهم داد. در نهایت باید به تیم‌ها اجازه بدهیم برنامه‌ریزی امروز خود را انجام داده و وارد مسابقه شوند. اگر قرار باشد دستوری هم داده شود تا قبل از ظهر امروز خواهد بود و تا آن زمان باید صبر کنیم.

 

 

 

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...