|
کدخبر: 182136

حکمی ترسناک در انتظار پرسپولیس!

باشگاه رئال بتیس ، از گابریل کالدرون ، سرمربی آرژانتین پیشین پرسپولیس که سابقه بازی در این تیم اسپانیایی را دارد ، تقدیر کرد.

ورزش حکمی ترسناک در انتظار پرسپولیس!

در حالی که باشگاه پرسپولیس تلاش زیادی کرد با تامین منابع مالی از مشکل پرونده شکایت گابریل کالدرون عبور کند، اما در فاصله سه روز تا پایان مهلت قانونی در این راه ناکام مانده است.

باشگاه پرسپولیس با وجود اینکه تنها ۳ روز تا اتمام مهلت خود برای تسویه حساب با گابریل کالدرون زمان دارد، موفق به تامین منابع مالی برای پرداخت این طلب نشده است.

دادگاه CAS مدتی قبل با تایید حکم کمیته وضعیت فیفا درباره پرونده گابریل کالدرون، باشگاه پرسپولیس را به پرداخت مطالبات این مربی به اضافه پنج درصد سود سالانه برای طلب وی محکوم کرد.

این در شرایطی است که با وجود اتمام فرصت سرخ پوشان تا ۹ تیر، به دلیل اینکه باشگاه در حال حاضر از لحاظ تامین منابع مالی شرایط بغرنجی دارد، نتوانست منابع مالی لازم را برای پرداخت طلب حدود ۵۶۰ هزار یورویی کالدرون قبل از اتمام مهلت فراهم کند.

با این تفاسیر باید پرسپولیس منتظر اعلام رای کمیته انضباطی فیفا بماند و به احتمال فراوان بار دیگر محرومیتی مثل بسته شدن پنجره نقل و انتقالات برای این باشگاه اعمال خواهد شد.

البته مدیران پرسپولیس امید دارند تا زمان صدور رای کمیته انضباطی فیفا، فرصت بیشتری برای تامین مطالبات کالدرون به دست آورند.

منبع: پارس فوتبال

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...