|
کدخبر: 181733

کنایه به فرهاد مجیدی: اهل روی میز کوبیدن نیستم!

مهدی علی نژاد معاون وزیر ورزش و جوانان درباره قرارداد مارک ویلموتس صحبت هایی کرد.

ورزش کنایه به فرهاد مجیدی: اهل روی میز کوبیدن نیستم!

امروز مجمع فدراسیون تیر و کمان برگزار شد و طی آن گزارش‌های حسابرسی و برنامه‌های این فدراسیون مورد بررسی قرار گرفت. شعبانی‌بهار گزارشی از برنامه‌های پیش‌روی فدراسیون ارائه کرد و چند آیین‌نامه نیاز به تصویب داشت که انجام شد.

علی نژاد ادامه داد: تیروکمان از جمله رشته‌هایی است که توقع می‌رود در بازی‌های آسیایی کسب مدال کند و حتی شانس کسب مدال طلا را هم دارد. تا یک سال باقی مانده باید به گونه‌ای در این رشته برنامه‌ریزی شود که بهترین نتایج به‌دست بیاید. ضمن اینکه این رشته یک نماینده هم در المپیک دارد که نماینده المپیکی ما در اردوی آماده‌سازی به سر می‌برد. امیدوارم وزیری عملکرد خوبی در المپیک داشته باشد.

صحبت رسمی در مورد تغییر در کادرفنی تیم ملی فوتبال با وزارت ورزش نشده است

معاون وزیر ورزش و جوانان درخصوص احتمال تغییر سرمربی تیم ملی فوتبال، گفت: اسکوچیچ عملکرد خوبی در تیم ملی داشت. روزی که او انتخاب شد نقدهایی وجود داشت و عده‌ای معتقد بودند که ایران با اسکوچیچ نمی‌تواند به دور بعدی صعود کند. با کمک مدیریت وقت فدراسیون و وزارت ورزش انتخاب خوبی صورت گرفت، اما حالا شرایط فدراسیون متفاوت است و با رئیس اداره می‌شود و بدیهی است که فدراسیون تصمیم‌گیر خواهد بود. با تمام این توضیحات باید اعلام کنم که تا این لحظه هیچ صحبت رسمی در مورد تغییر سرمربی تیم ملی فوتبال با وزارت ورزش نشده است.

وقتی فدراسیون رئیس دارد وزارت ورزش دخالت مستقیم در انتخاب سرمربی نمی‌کند

علی‌نژاد ادامه داد:

 ویلموتس را هم کسی به فدراسیون معرفی نکرد و انتخاب فدراسیون فوتبال بود. ما فقط نامه‌ای را که در سیکل اداری کاملاً طبیعی و قانونی بود را به فدراسیون ارسال کردیم. تصمیم‌گیر نهایی در این مورد فدراسیون بود. در دوره‌ای که فدراسیون ثبات دارد و با رئیس اداره می‌شود، وزارت ورزش دخالت مستقیم در انتخاب‌ سرمربی نمی‌کند و این کار برعهده فدراسیون خواهد بود.

* تا اواسط مرداد رای ویلموتس صادر می‌شود

علی نژاد درخصوص آخرین وضعیت پرونده ویلموتس، تصریح کرد: روز چهارشنبه و پنج‌شنبه دادگاه عالی ورزش جلساتی را برگزار کرد. حدود ۱۰ ساعت روز چهارشنبه و حدود ۴ ساعت روز پنج‌شنبه به صورت وبینار صحبت‌ها مطرح شد. ۲ نفر متخصص حقوقی و وکلای ما حرف‌ها و دفاعیات را عنوان کردند. ۳ داوری که حضور داشتند خیلی منصفانه و بی‌طرفانه‌ اظهار نظر کردند و فکر می‌کنم تا اواسط مردادماه هم رای صادر شود.

کابوس ویلموتس در میدان بازی تمام شده است

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: کابوس ویلموتس در میدان تمام شده و دیگر خبری از نتایج ضعیف تیم ملی نیست و دیگر تبعاتی از حضور وی در فوتبال ایران دیده نمی‌شود. در بخش حقوقی هم کارها ادامه دارد و رای دادگاه هم قابل پیش‌بینی نیست. در این دوره با توجه به ورود وزارت ورزش و تیم‌های قدرتمند حقوقی، هرچه در توان حقوقی کشور بود گذاشتیم و برای شنیدن نتیجه نهایی باید صبر کنیم تا CAS نظر خود را اعلام کند.

مجبور هستیم فعلا سرپرست انتخاب کنیم

علی‌ نژاد افزود: حتی اگر همین امروز هم تایید صلاحیت‌ها اعلام شود، بازهم باید ۱۵ روز فاصله وجود داشته باشد و قاعدتاً بازهم نمی‌رسیم که انتخابات را برگزار کنیم و طبق قانون ناچار به معرفی سرپرست هستیم. اگر انتخابات این فدراسیون‌ها تا پایان تیر برگزار نشود، باید بعد از المپیک مجامع آنها را برگزار کنیم. اگر تا ۱۳ یا ۱۴ تیر ماه صلاحیت‌ها تایید نشود، امکان برگزاری مجامع قبل از المپیک نیست.

علی نژاد در واکنش به این جمله که امیدوار هستیم تا بعد از مختومه شدن پرونده ویلموتس محکم روی میز بکوبید، گفت:

 من اهل روی میز کوبیدن نیستم!

 

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...