|
کدخبر: 181227

سرمربی پرسپولیس، سرمربی تیم ملی می‌شود؟

گابریل کالدرون جدیدترین گزینه مطرح شده برای جانشینی دراگان اسکوچیچ است

ورزش سرمربی پرسپولیس، سرمربی تیم ملی می‌شود؟

از همان روزی که شهاب عزیزی خادم به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال انتخاب شد، مشخص بود رئیس جدید فدراسیون فوتبال علاقه‌ای به همکاری با دراگان اسکوچیچ ندارد.

شهاب عزیزی خادم در جمع‌های خصوصی نیز به اطرافیان خود گفته بود علاقه‌ای برای کار با اسکوچیچ ندارد و ظاهرا در منامه بحرین نیز اتفاقاتی باعث اختلافات نظر بین اسکوچیچ و عزیزی خادم شده تا به نوعی کار اسکوچیچ برای ادامه فعالیتش در ایران سخت شود چرا که بدون همین اختلافات نیز عزیزی خادم علاقه‌ای برای ادامه کار با اسکوچیچ نداشت.

در این بین برخی اعضای هیات رئیسه یکی از موانع بر سر راه عزیزی خادم هستند. این دسته از اعضای هیات رئیسه با تغییر سرمربی تیم مخالف هستند. آنها معتقدند اسکوچیچ نتایج خوبی به‌دست آورده و علاوه بر این هم مربی ارزانی است که تیم ملی را دچار مشکلات مالی نمی‌کند.

این در حالی است که عزیزی خادم در مصاحبه‌ها کاملا خودش را تابع تصمیمات هیات رئیسه می‌داند اما ظاهرا در واقع قضیه به گونه‌ای دیگر است و به همین دلیل هم هیات رئیسه به دنبال این هستند تا قبل از اتخاذ هر تصمیمی، روی آن نظارت کنند و رئیس فدراسیون را کنترل کنند. این روز‌ها نام‌های زیادی برای جایگزینی دراگان اسکوچیچ روی نیمکت تیم ملی فوتبال مطرح شده است. یکی از موضوعاتی که اعتراض اعضای هیات رئیسه را به همراه داشته، شایعه مذاکرات عزیزی خادم با برخی گزینه‌ها بدون اطلاع هیات رئیسه است. حتی شنیده‌ها حاکی از آن است در هفته‌های اخیر دو بار با کارلوس کی روش مذاکره شده اما اختلافات خود عزیزی خادم با کی روش، دستمزد سنگین این سرمربی و مخالفت وزیر ورزش با شخص کی روش باعث شده این سرمربی پرتغالی از نیمکت تیم ملی دور شود.

گابریل کالدرون، جدیدترین اسمی است که از اطراف فدراسیون برای جانشینی اسکوچیچ شنیده می‌شود. مذاکرات با این سرمربی جدی است و ظاهرا قبل از رقابت‌های انتخابی جام جهانی در منامه نیز به کالدرون گفته‌اند بازی‌های تیم ملی را رصد کند. به گوش اعضای هیات رئیسه رسانده‌اند عزیزی خادم با جذب کالدرون موافقت کرده و معتقد است از آن جایی که کالدرون سرمربی‌ای کم توقع است و با کمترین امکانات نیز کار‌های خود را پیش می‌برد، گزینه‌ای مناسب برای تیم ملی است. همین شایعه باعث شده اعضای هیات رئیسه به رئیس فدراسیون اعلام کنند جلسه فوق العاده هیات رئیسه با موضوع روشن شدن تکلیف کادرفنی تیم ملی هر چه سریع تربرگزار شود.

اگرچه عزیزی خادم فعلا هم مذاکره با کی روش را به صورت خصوصی و در دیدار با وزیر ورزش تکذیب کرده و هم به آن دسته از اعضای هیات رئیسه که همسو با او هستند اطمینان داده هیچ مذاکره‌ای با کالدرون نداشته اما منابع خبری می‌گویند گابریل کالدرون به نیمکت تیم ملی و جانشینی اسکوچیچ نزدیک است.

کالدرون لیگ نوزدهم وارد فوتبال ایران شد و نیم فصل روی نیمکت پرسپولیس نشست و این تیم را قهرمان نیم فصل اول کرد.

 

منبع: طرفداری

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...