|
کدخبر: 180347

تیم ملی عراق به دنبال سرمربی بزرگ ایرانی!

حسین شمس که با فدراسیون فوتبال عراق برای هدایت تیم فوتسال این کشور مذاکره کرده است، جزییاتی از شروط همکاری با این تیم را اعلام کرد.

ورزش تیم ملی عراق به دنبال سرمربی بزرگ ایرانی!

حسین شمس، در خصوص مذاکره‌اش با فدراسیون فوتبال عراق برای قبول هدایت تیم ملی فوتسال این کشور، گفت: یک ماه قبل و پس از برگزاری بازی عراق در پلی آف انتخابی جام جهانی بود که سرمربی تیم ملی فوتسال این کشور برکنار شد. همان زمان با بنده مذاکراتی برای قبول هدایت تیم ملی عراق صورت گرفت. ظاهراً به جز بنده، چند مربی اسپانیایی هم گزینه عراق بودند که روی من به جمعبندی رسیدند.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتسال ایران ادامه داد: با توجه به اینکه شرایط و امکانات عراق برایم ناشناخته بود، از آنها خواستم یکسری شرایط مثل محل تمرین، دستیاران، مبلغ و مدت قرارداد و مسائلی از این دست را با جزییات برایم شرح بدهند ولی تاکنون پاسخی به نامه بنده داده نشده است.

شمس ادامه داد: قصد داشتم یک مربی دروازه بان و یک دستیار اول با خودم به تیم ملی عراق ببرم. آنها در کمیته فنی مشغول بررسی هستند و احتمالاً چند هفته دیگر پاسخ بدهند. اگر قرار باشد عراق در مرحله مقدماتی جام ملت‌های آسیا که پاییز برگزار می‌شود شرکت کند، باید تا پایان همین ماه تکلیف سرمربی‌اش را روشن کند.

 

منبع: مهر

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...