|
کدخبر: 167194

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل گوا

پرسپولیس با یک تغییر نسبت به دیدار با الریان آماده مصاف با گوا می‌شود.

ورزش ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل گوا

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا باید امروز به مصاف گوای هند برود که میزبان رقابت‌های این گروه است.

سرخپوشان با دو پیروزی از دیدارهای قبلی خود به مصاف حریف هندی خواهند رفت و امید دارند با برتری مقابل میزبان راه خود را برای صعود هموار کنند.

در خط دروازه حامد لک مثل همیشه حضور ثابتی دارد و زوج خط دفاعی سرخپوشان هم طبق معمول سیدجلال حسینی و حسین کنعانی زادگان هستند. وحید امیری در غیاب سعید آقایی مثل همیشه دفاع چپ است و در سمت راست سیامک نعمتی بازی خواهد کرد.

احمد نوراللهی مثل دو بازی قبلی در ترکیب ثابت حضور دارد و یحیی تصمیم دارد مثل بازی با الریان بازهم از کمال به جای سرلک استفاده کن.

مهدی ترابی و احسان پهلوان هافبک‌های هجومی پرسپولیس متمایل به کناره‌ها هستند و در خط حمله هم شهریار مغانلو همچنان در ترکیب اصلی است. تغییر مهم احتمالی پرسپولیس در این دیدار حضور عیسی آل کثیر در ترکیب اصلی است که قرار است برای نخستین بار بعد از محرومیتش از ابتدا به میدان برود و زوج مغانلو را تشکیل دهد.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل گوا:

حامد لک، سیدجلال حسینی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، سیامک نعمتی، وحید امیری، کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی، احسان پهلوان، مهدی ترابی، عیسی آل کثیر و شهریار مغانلو.

 

منبع: ایرنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...