|
کدخبر: 153208

با حرف‌هایی که استقلالی‌ها زدند، ما مشکلی نداریم!

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به سؤالی در ارتباط با مشکلاتی که بازیکنان استقلال درباره وضعیت غذا در اردو صحبت کردند گفت این صحبت‌ها قشنگ نیست.

ورزش با حرف‌هایی که استقلالی‌ها زدند، ما مشکلی نداریم!

افشین پیروانی، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس پس از دیدار این تیم مقابل مس رفسنجان در خصوص برخی انتقادات نسبت به این تیم و برنامه بازی‌هایش گفت: ششم، یازدهم، شانزدهم و بیست و یکم بهمن بازی کردیم. بیست و ششم بهمن بازی داریم و دوباره اول و ششم اسفند بازی داریم. پس یک مقدار فکر کنید و حرف بزنید، نه اینکه چون تیم‌تان تحت فشار است، اظهار نظر کنید تا پرسپولیس را تحت فشار بگذارید. همه فراموش کردند و نمی‌بینند که پرسپولیس هر پنج روز یک بار بازی می‌کنند.

وی درباره اینکه استقلالی‌ها مشکلاتی داشته‌اند که درباره مدیریت باشگاه و وزارت ورزش اظهار نظر کرده‌اند و آیا پرسپولیسی‌ها نیز این مشکلات را دارند یا نه، عنوان کرد: با آن وضعی که استقلالی‌ها صحبت کردند، نه ما مشکلی نداریم. صحبت‌هایی را مطرح کردند که به من ارتباطی ندارد و گفتن آن هم قشنگ نیست بگوییم چه داریم و نداریم. همه تیم‌ها مشکل مالی دارند و وضعیت اقتصادی کشور خوب نیست. بازیکنان با غیرتی داریم که زحمت می‌کشند و کادرفنی خوبی داریم که تلاش می‌کنند. هواداران بدانند که ما هم مشکلاتی داریم، اما برای شادی دل آنها تیم زحمت می‌کشیم. اتفاق و شرایط سخت برای همه وجود دارد.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه آیا پرسپولیس هم مشکل غذا و زمین دارد، گفت: ما هم در فصل سرما مشکل زمین داریم. درباره مسئله دیگر، اصلاً نمی‌خواهیم وارد این بحث‌ها شویم و گفتن آن قشنگ نیست. بعضی روزها ما هم مشکل زمین و مشکل امکانات داریم. با این حال بازیکنان ما با جان و دل زحمت می‌کشند و در فصل سرما همه تیم‌ها مشکل زمین دارند. الان فکر می‌کنند ما بهترین امکانات را داریم در حالی که ما هم مشکلات مالی داریم، اما باید تشکر کنم از مدیران باشگاه که تلاش می‌کنند تا مشکلات برطرف شود.

پیروانی درباره پرداختی ۱۰ درصدی به بازیکنان و اینکه باعث ناراحتی آنها شده چون انتظار پرداختی بیشتری داشتند، اظهار داشت: ان‌شاءالله اتفاقات بهتری رقم می‌خورد.

وی در مورد فوت مهرداد میناوند و علی انصاریان گفت: فوت آنها همه را ناراحت کرد و ما آرزوی سلامتی برای سایر بیماران داریم. دو نفر از بهترین بازیکنان با اخلاق را از دست دادیم. ان‌شاءالله این روزها تمام شود تا خنده دوباره به لب مردم بنشیند.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره سومین برد این تیم خاطرنشان کرد: برد خوب است و امتیازها را جمع می‌کنیم. ما قهرمان چهار دوره هستیم و توقع از ما قهرمانی است که بازی به بازی به صدر جدول نزدیک می‌شویم.

 

منبع: تسنیم

ارسال نظر