|
کدخبر: 127597

شوک به پرسپولیس ؛ دروازه‌بان قرمزها در آستانه جدایی

دروازه بان کروات تیم پرسپولیس در مصاحبه با پارس فوتبال تاکید کرد که از شرایط ناراضی است و باشگاه اقدامی برای بازگشت او انجام نداده است.

ورزش شوک به پرسپولیس ؛ دروازه‌بان قرمزها در آستانه جدایی

بوژیدار رادوشویچ ، دروازه بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس که می توان گفت از بازیکنان خارجی قدیمی لیگ برتر است، در مصاحبه اختصاصی با پارس فوتبال صحبت های جنجالی را مطرح کرد.

شرایط چطور است؟ گویا کنار خانواده ات هستی.

بله، بعد از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به کرواسی آمدم تا هم استراحتی داشته باشم و خانواده ام را ببینم.

پرسپولیس در آسیا کار بزرگی انجام داد و توانست دوباره به فینال برسد.

بله واقعا کار سختی بود. مقابل تیم های عربی که بسیار هزینه می کنند ما نمایش عالی داشتیم و با عملکرد خوب بازیکنان موفق شدیم که به فینال برسیم و هواداران را خوشحال کنیم.

از اوضاع خودت برایمان بگو، کی به ایران برمی گردی؟

راستش را بگویم، از شرایطی که وجود دارد ناراضی هستم و می توانم بگویم که به من بی احترامی شده است و من را ناامید کرده اند. هیچ چیز مشخص نیست.

مگر چه شده است؟

من در آستانه حضور پنجمین سالم در پرسپولیس هستم و مانند دیگر بازیکنان خارجی نیستم. پرسپولیس در خون من است. چندین بار پیش آمده است که شرایط سخت بوده و من می توانستم جدا شوم، ولی گفتم من می مانم.

درحال حاضر واقعا نمی دانم باید چه کاری انجام بدهم. باشگاه هیچ اقدامی برای بازگشت من و خانواده ام برای ایران انجام نداده است. بلیطی برای بازگشتم تهیه نشده است. اعضای تیم پاداش آسیایی دریافت کرده اند ولی به من پاداشی پرداخت نشده است. قرارداد خانه من در تهران تمام شده است و باشگاه آن را تمدید نکرده است.

منبع: پارس فوتبال

ارسال نظر