|
کدخبر: 318072

نوید روزهاى خوش با کسب رکورد فروش در شرکت “فولاد اکسین خوزستان”

رکورد فروش ماهیانه فولاد اکسین خوزستان با فروش ۷۸ هزار تن ورق فولادی در یک ماه و تحقق ۱٠۹ درصدی برنامه فروش ۹ ماه ابتدایی ۱۴٠۲ شکسته شد. این میزان فروش نشان از افزایش ۴٠ درصدی فروش مستقیم نسبت به مدت مشابه سال گذشته دارد.

مهندس علی محمدی، مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان در گفت‌وگویی با اعلام این خبر گفت: میزان فروش محصولات اصلی شرکت فولاد اکسین در آذرماه سال‌جاری به ۷۸ هزار و ۸۵۳ تن رسید و برنامه فروش ۹ ماه ابتدایی ۱۴٠۲، با تحقق ۱٠۹ درصدی همراه شد.

فولاد-اکسین

وی با اعلام اینکه میزان فروش ورق در آذرماه سال‌جاری به ۷۸ هزار و ۸۵۳ تن رسید، افزود: دستیابی به رکورد فروش ماهانه محصولات اصلی، با همت و تلاش کارکنان پس از دو سال محقق گردیده است.

محمدی با بیان اینکه پیش از این، بهترین رکورد فروش ماهانه ورق در اردیبهشت ۱۴٠٠ و با فروش ۷۱ هزار و ۱٠۶ تن ثبت شده بود، افزود: امروز پس از دو سال، رکورد جدید با هفت هزار و ۷۴۷ تن بیشتر از رکورد قبلی به ثبت رسید که با رشد ۱۱درصدی نیز همراه شد.

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان ادامه داد: در سال ۱۴۰۲ با عنایت خداوند متعال و با همت و همدلی مثال‌زدنی مجموعه مدیریت و کارکنان، شاهد تحقق دستاوردها و رکوردهای متعددی در بخش‌های مختلف شرکت بودیم.

محمدی بیان کرد: علیرغم شرایط رکودی در بازارهای داخلی و خارجی، خوشبختانه رکورد فروش ماهیانه محصولات اصلی شرکت طی ۶ سال اخیر جابه‌جا شد و از مجموع فروش ۷۸ هزار و ۸۵۳ تن در آذرماه سال‌جاری، ۷۱ هزار و ۳۱۱ تن در بازار داخلی و هفت هزار و ۵۴۲ تن در بازار خارجی عرضه گردید.

وی در ادامه مطلب فوق، گفت: ارزش ریالی فروش آذرماه حدود ۱۷ هزار و ۴٠٠ میلیارد ریال بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۱۵۳ درصد افزایش یافته است.

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان هم‌چنین خاطر نشان ساخت که کل فروش محصولات اصلی در ۹ ماهه ابتدایی سال ۱۴٠۲، حدود ۵۲۹ هزار و ۵۶۳ تن بوده که تحقق ۱٠۹ درصدی برنامه فروش شرکت فولاد اکسین خوزستان در آن بازه زمانی را در پی داشته است.

وی در پایان با اشاره به اینکه حدود ۷٠ درصد فروش شرکت فولاد اکسین خوزستان به فروش مستقیم محصول اصلی مربوط می‌شود، عنوان کرد: میزان شاخص فروش مستقیم در ۹ ماه ابتدایی سال‌جاری نسبت به مدت مشابه سال ۱۴٠۱، حدود ۴٠ درصد افزایش یافته است.

 

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها