|

بخوانید :

کدخبر: 33508

امضای ۲ تفاهمنامه همکاری سازمان مدیریت صنعتی با دانشگاه‌های آلمان

دو تفاهمنامه همکاری بین سازمان مدیریت صنعتی و دو دانشگاه علوم کاربردی FACHHOCHSHULE DES MITTELST ANDS و دانشگاه Angelo-German Doctoral School منعقد شد.

گسترش‌نیوز: این تفاهمنامه‌ها با امضای ابوالفضل کیانی بختیاری، مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و حمید دوست محمدیان، مدیر پروژه همکاری دانشگاه‌های آلمان با ایران منعقد شد.

MODIRIATSANATI.jpg

در این مراسم، مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی با بیان اینکه تلاش داریم، مراودات بین‌الملل سازمان را به ویژه با کشور آلمان توسعه دهیم، گفت: دانشگاه‌های آلمان دارای گواهینامه‌های بین‌المللی هستند و این موضوع می‌تواند به افزایش همکاری‌های سازمان مدیریت صنعتی با دانشگاه‌های این کشور کمک کند.

در ادامه مدیر پروژه همکاری دانشگاه‌های آلمان با ایران، ضمن اشاره به برگزاری کنفرانس آینده صنایع کوچک و متوسط (sme) گفت: دانشگاه‌های اروپایی علاقه‌مند به همکاری با دانشگاه‌های ایران هستند که با توجه به سابقه معتبر سازمان مدیریت صنعتی در حوزه آموزش می‌توان این همکاری‌ها را توسعه داد.

بنابراین گزارش، نظر به اینکه طرفین مشارکت‌کننده بر این باورند که تفاهم بین‌المللی و همچنین فرصت‌های آکادمیک، علمی، آموزش حرفه‌ای و آموزش برای هیات علمی از طریق همکاری آکادمیک و علمی تقویت می‌شود این دو تفاهمنامه با هدف توسعه همکاری بین طرفین در حوزه‌های آکادمیک، علوم تجربی، مدیریت صنعتی، آموزش حرفه‌ای و همکاری فنی و علمی به امضا رسید.

گفتنی است؛ طرفین این تفاهمنامه، جهت بهبود و ارتقای فعالیت‌های آموزشی و تحقیقاتی تمایل خود را ابراز و انواع مشارکت‌ها در قالب‌های معین از جمله تبادل دانشجو و اعضای هیات علمی، تاسیس مراکز مشترک تحصیلی با رویکرد کاربردی و شغلی در ایران و خاور میانه همچنین، برگزاری رویدادها، کارگاه‌ها و کنفرانس‌ها در سیستم دوگانه مشخص شد.

علاوه بر این، برنامه‌ریزی علوم کاربردی و VET، بین‌المللی سازی، ایجاد ارتباط بین مدیریت و صنایع، ایجاد پارک‌های علم و فناوری، مراکز رشد و شرکت‌های دانش‌بنیان، طراحی دوره‌های جدید برای مشاوره، صنایع، بهره‌وری، مدیریت مهندسی، کسب و کار PhD/DBA به صورت مشترک و... از دیگر موارد مطرحه در این تفاهمنامه بود.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...