|

بخوانید :

کدخبر: 217415

۴۹ تفاهم نامه بین استارتاپ ها و شرکت های معدنی امضا شد

رئیس سومین جشنواره ایده‌های ارزش آفرین معدن و صنایع معدنی (اینوماین) اعلام کرد: در این جشنواره، ۴۹ تفاهم‌نامه بین استارتاپ‌ها، نوآوران، شرکت‌های دانش‌بنیان و شرکت‌های بزرگ و صنعتی امضا شد.

امید اصغری با بیان این مطلب گفت: در طول سه روز برگزاری جشنواره اینوماین ۳ بخش ارائه نیازهای فناورانه معادن، مجتمع ها و شرکت‌های بزرگ حوزه معدن و صنایع معدنی، ۸ نشست و درنتیجه، ۶۳ جلسه بی تو بی تشکیل شد.

وی افزود: تفاهم‌نامه های امضا شده توسط دبیرحانه دائمی جشنواره در طول سال پیگیری می شود. موسسه یونیدرو هم با هدف حفظ و تداوم این فعالیت همچون پیش از برگزاری جشنواره، با برگزاری وبینارهای تخصصی با عنوان معدنیار تلاش خواهد کرد طرف های عرضه و تقاضای فناوری را در این حوزه به هم نزدیک کند.

شناسایی ۳۶۰ شرکت دانش بنیان

رئیس سومین جشنواره اینوماین با اشاره به شناسایی ۳۶۰ شرکت دانش بنیان دارای ظرفیت فعالیت در حوزه معدن و صنایع معدنی تصریح کرد: در بخش نمایشگاه این جشنواره، موسسه یونیدرو با پایش حدود ۶۰۰۰ شرکت دانش‌بنیانِ ثبت شده در کشور، نسبت به شناسایی شرکت های مذکور اقدام کرد.

وی ادامه داد: همچنین، از میان شرکت‌های فعال در حوزه معدن و صنایع معدنی کشور، ۳۵۰ شرکت فعال در حوزه معدن و صنایع معدنی شناسایی شدند تا بتوانیم با کمک آنها، نسبت به توسعه اکوسیستم دانش‌بنیان معدن و صنایع معدنی کشور اقدام کرد.

بنا به این گزارش، سومین جشنواره اینوماین طی روزهای ۲۶ تا ۲۸ مهر در دانشگاه تهران برگزار شد.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...