|

بخوانید :

کدخبر: 222237

تکذیب احتمال خداحافظی رستم قاسمی از دولت

به دنبال انتشار مطلبی با مضمون تغییر در کابینه رئیسی که به موضوع کنار رفتن رستم قاسمی از وزارت راه و شهرسازی پرداخته است، روابط عمومی این وزارتخانه آن را کذب دانسته و اعلام کرده که انتشار این مطالب، انگیزه کارکنان و مدیران وزارتخانه برای تحقق ساخت چهار میلیون مسکن و دیگر اقدامات کلان در این حوزه را نمی‌کاهد.

سیاست تکذیب احتمال خداحافظی رستم قاسمی از دولت

روابط عمومی وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد: " وزارت راه و شهرسازی درحال‌حاضر با مدیریت مهندس رستم قاسمی با توان مضاعف برای ارائه خدمت به ملت شریف ایران درحوزه مسکن و حمل‌ونقل همچنان فعال است و انتشار این گونه اخبار کذب انگیزه کارکنان و مدیران این وزارتخانه را برای تحقق ساخت چهار میلیون و دیگر اقدامات کلان در این حوزه نمی‌کاهد.

به اطلاع ملت شریف ایران اسلامی و مخاطبان گرامی می‌رساند عملکرد سه ماهه اخیر وزارت راه و شهرسازی در تمام زیر بخش‌ها به طور کامل در پایگاه خبری این وزارتخانه منتشر شده است که گویای آغاز فعالیت و شروع جهشی در ارائه خدمات این وزارتخانه خواهد بود.

استناد یک خبرگزاری رسمی به یک کانال تلگرامی برای انتشار خبر با تیتر نادرست" نخستین تغییر در کابینه رئیسی" به دور از حرفه گرایی است و امید می‌رود به جای انتشار این گونه موارد موهوم به ترمیم سرمایه‌های اجتماعی از دست رفته و کسب اعتماد عمومی همت گمارده شود.

به اطلاع مخاطبان و شهروندان گرامی می‌رساند پایگاه اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی مرجع انتشار اخبار مستند و رسمی این وزارتخانه است و اطلاعات این وزارتخانه در مورد جزییات اقدامات و فعالیت‌ها از طریق این پایگاه روزانه منتشر می‌شود".

در ماه‌های اخیر شایعه‌هایی مبنی بر احتمال استعفای رستم قاسمی ـ وزیر راه و شهرسازی ـ به دلیل بیماری شنیده شده و هر از گاهی در فضای مجازی به آن پرداخته می‌شود.

گفتنی است، وزارت راه و شهرسازی تحت مسئولیت رستم قاسمی، احداث چهار میلیون واحد نهضت ملی مسکن طی چهار سال آینده را در برنامه دارد که با طرح اقدام ملی ادغام شده و در مجموع ۳.۶ میلیون نفر تا کنون برای هر دو طرح ثبت نام کرده‌اند.

منبع: ايسنا

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...

سایر رسانه ها