|
کدخبر: 184284

کاویانی:واکنش ما به هر تهدیدی،مهلک خواهد بود!

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: پیام ما به دوستان صلح و امنیت است، اما اگر کشور و گروهی نگاه تهدیدآمیز به جمهوری اسلامی ایران داشته باشد، واکنش ما به آن‌ها ضربات مهلک خواهد بود.

سیاست کاویانی:واکنش ما به هر تهدیدی،مهلک خواهد بود!

بنا به اعلام روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، امیر دریادار «حمزه علی کاویانی» با حضور در منطقه یکم نیروی دریایی ارتش وضعیت آمادگی، توان رزمی، عملیاتی و اطلاعاتی یگان‌های ناوتیپ زیرسطحی این منطقه را مورد ارزیابی قرار داد و ضمن گفت‌وگوی چهره به چهره با کارکنان، بر حفظ آمادگی توان رزمی تأکید کرد.

نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در آمادگی کامل قرار دارد

ویبا تأکید بر روحیه بالای کارکنان جان بر کف منطقه یکم امامت در راستای انجام مأموریت‌های محوله برای مقابله با تهدیدات احتمالی، اظهار داشت: امروز نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در آمادگی کامل قرار دارد.

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش همچنین با حضور در جمع فرماندهان یگان‌های شناور سطحی و زیرسطحی منطقه یکم امامت، خاطرنشان کرد: همواره پیام ما به دوستان صلح و امنیت است، اما اگر کشور و گروهی نگاه تهدیدآمیز به جمهوری اسلامی ایران داشته باشد، واکنش ما به آن‌ها ضربات مهلک خواهد بود.

کاویانی با اشاره به تدابیر مقام معظم رهبری مبنی بر آبادانی و توسعه سواحل مکران، گفت: امروز نگاه به سواحل مکران به عنوان یک منطقه بزرگ تجاری برای توسعه اقتصاد کشور بسیار مهم است و با نگاه هوشمندانه و آینده نگرانه ایشان، ظرفیت‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران به‌ویژه نیروی دریایی، بر توسعه و آبادانی این منطقه استراتژیک معطوف شده است.

وی افزود: نیروی دریایی ارتش از سال ۱۳۸۶ با حضور در سواحل مکران آبادانی، امکانات بهداشتی و جاده را برای مردم آن منطقه به ارمغان آورده است.

جانشین فرمانده نداجا با تأکید بر اینکه کلیه ظرفیت‌های منطقه دوم و منطقه سوم دریایی این نیرو به توسعه سواحل مکران اختصاص داده شده، است،اظهار داشت: برای اینکه شاهد آبادانی هرچه بیشتر در سواحل جنوب شرق کشور باشیم، نیاز به تبدیل شدن به یک قدرت دریایی بزرگ داریم که الحمدلله با هدایت‌های داهیانه فرماندهی معظم کل قوا ایران اسلامی به یک ابرقدرت در حوزه دریا تبدیل شده است.

منبع: میزان

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...