|
کدخبر: 167752

شکایت عجیب خواهر از برادر بی آبرو

زن جوان تهرانی لحظه‌ای که احساس کرد آبروی پدرش در معرض خطر است نزد پلیس رفت و شکایتی تنظیم کرد.

الناز زن جوانی تهرانی وقتی که سهم خانه پدرش را از خواهر و برادر‌های خود خریداری کرد و به امیر برادر معتادش که دارای سابقه کیفری است پناه داد، فکرش را هم نمی‌کرد که برادر جوان در آن جا مکانی برای فساد اخلاقی و پاتوقی برای سارقان و معتادان فراهم کند.

چند روز پیش الناز با خیال خوش طبق عادت هر هفته خود به سمت خانه پدری راهی شد. الناز لحظه‌ای که با کلید در را باز کردصحنه‌ای را دید که فکرش راهم نمی‌کرد.

الناز در خانه، امیر و دوستانش را با حالت نامناسب همراه با یک گونی ضبط دزدی مشاهده کرد و متوجه شد که آبرو و اعتبار خانوادگی خود در حال نابود شدن است. دختر جوان تهرانی چند روز بعد از همسایگان حرف‌های عجیبی شنید.

دختر جوان از حرف‌های همسایه متوجه شد که امیر پس از کشیدن مواد مخدر با صدای بلند به همسایگان فحش می‌دهد. حتی او گاهی اوقات به زمین و زمان ناسزا می‌گوید، همچنین همسایگان دیده بودند که امیر با چند گونی لباس‌های مارک دار و گران نرخ به همراه سارقان و چند معتاد به خانه می‌‌آید. حتی عوض کردن قفل در هم مانع امیر نشد. او همچنان با پیچ گوشتی وارد منزل می‌شود و کار‌های خلاف خود را ادامه می‌دهد.

برادر معتاد منزل پدری خود را به خانه فساد تبدیل کرد

الناز دختر جوان که متوجه شد آبرو و اعتبار خانوادگی‌اش دارد توسط امیر از بین می‌رود، دیگر چاره‌ای نداشت و به پلیس مراجعه کرد.

الناز ماجرای برادر خود را اینطور بیان کرد: « من سهم اعضای خانواده خودم را خریداری کردم و به علت اینکه امیر از زندان آزاد شده بود اجازه دادم تا او در خانه زندگی کند؛ الان پشیمان هستم.»

الناز ادامه داد: « چند روز پیش وقتی به خانه مراجعه کردم امیر را همراه با دوستانش را با یک گونی ضبط سرقتی دیدم. از آن جا متوجه شدم آبرو و اعتبار پدرم دارد از بین می‌رود.»

دختر جوان گفت: « من حتی قفل در ورودی را عوض کردم اما امیر با پیچ گوشتی وارد خانه می‌شود و با دوستان خود آن جا را تبدیل به خانه خلاف کرده است. بنابر شنیده‌های همسایگان امیر زمین و زمان را فحش می‌دهد و به همسایگان توهین می‌کند از ناچاری نزد پلیس آمدم و درخواست کمک کردم و امیدوارم مشکلم حل شود

 

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...