|
کدخبر: 327310

سولانا برای تایید ETF آماده می شود / عبور قیمت از مرز ۱۸۰

به تازگی، قیمت سولانا (SOL) پس از یک دوره اصلاح قیمت، در ۲۴ ساعت گذشته شاهد افزایش چشمگیری بوده و به مرز ۱۸۷ دلار رسیده است. در حال حاضر، پس از کاهش جزئی، قیمت سولانا در حدود ۱۸۳ دلار قرار دارد. همچنین، ارزش بازار این ارز دیجیتال به ۸۰.۴۵ میلیارد دلار و حجم معاملات روزانه آن به ۵.۲۴ میلیارد دلار رسیده است.

اقتصاد سولانا برای تایید ETF آماده می شود / عبور قیمت از مرز ۱۸۰

سولانا برای مدت طولانی در روندی نزولی قرار داشت و قیمت آن در اوایل ماه می، تا ۱۲۰ دلار کاهش یافت. با این حال، در چند روز اخیر شرایط تغییر کرده و قیمت این ارز دیجیتال بهبود یافته است. صعود دوباره قیمت سولانا تا حدودی متأثر از افزایش قیمت بیت کوین و اتریوم بوده است.

با این حال، قیمت سولانا هنوز به سقف ۲۰۲.۸۷ دلاری خود که در ماه مارس ثبت شد و سقف تاریخی ۲۶۰.۰۶ دلاری خود در اواخر سال ۲۰۲۱، نرسیده است. اکنون و با توجه به شرایط موجود، سرمایه‌گذاران به دنبال ایجاد سقف‌های جدید هستند.

افزایش قیمت سولانا از روز پانزدهم می شروع شد و طبق پیش‌بینی کارشناسان روند صعودی ادامه‌دار خواهد بود. حمایت فعلی در ۱۷۵ دلار و مقاومت کلیدی در ۱۹۰ دلار قرار دارد.

سولانا-نمودار

با توجه به وضعیت صعودی بازار و احساسات صعودی در مورد سولانا، هدف بعدی قیمت SOL سطح ۱۸۸ دلار تعیین شده است. در صورت شکسته شدن این مقاومت، قیمت تا ۱۹۵ و سپس، تا ۲۰۰ دلار نیز افزایش خواهد یافت.

با این حال، اگر قیمت کاهش یابد و و از سطح ۱۷۸ دلار پایین‌تر برود، باید منتظر رسیدن آن به ۱۶۰ دلار باشیم. سطح ۱۶۰ دلار یک منطقه حیاتی است که باید به دقت آن را زیر نظر داشت.

در همین حال و در پی افزایش احتمال تأیید صندوق‌های ETF اسپات اتریوم و به تبع آن افزایش قیمت اتریوم، دنیل یان (Daniel Yan) یکی از بنیان‌گذاران ماتریکس‌پورت (Matrixport) به معامله‌گران پیشنهاد کرده که به خرید سولانا بپردازند؛ زیرا این ارز دیجیتال، گزینه بعدی انتخابی شرکت‌ها برای صدور صندوق ETF خواهد بود.

منبع: رمز ارز نیوز

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها