|

بخوانید :

کدخبر: 281804

شرط کاهش قیمت سکه مشخص شد

بازیگران بازار سکه باور دارند تا زمانی که دلار در مسیر نزولی قرار نگیرد، خبری از افت قیمت نقدی سکه نخواهد بود. با این حال، افت دلار می‌تواند اثر قابل توجهی در بازار سکه بگذارد. دلیل این موضوع به حباب سنگین سکه برمی‌گردد.

 این وضعیت در حالی بود که کانال‌های اطلاع‌رسانی عنوان می‌کردند که در بازار فردایی، سکه امامی در کانال ۱۸ میلیون تومانی خرید و فروش شد.

به باور برخی فعالان، چنین فاصله‌ای به این دلیل ایجاد شده است که معامله‌گران آتی همچنان نسبت به روند افزایشی فلز گرانبهای داخلی اطمینان ندارند.

در مقابل، دسته دیگری از فعالان معتقدند نوسانات قیمت در بازار نقدی به اندازه‌ای سریع بود که بسیاری از معامله‌گران سکه فردایی را دچار ضرر کرد و آن‌ها هنوز نتوانسته‌اند با قیمت‌های بازار نقدی خود را هماهنگ کنند.

بازیگران بازار سکه باور دارند تا زمانی که دلار در مسیر نزولی قرار نگیرد، خبری از افت قیمت نقدی سکه نخواهد بود. با این حال، افت دلار می‌تواند اثر قابل توجهی در بازار سکه بگذارد. دلیل این موضوع به حباب سنگین سکه برمی‌گردد.

دیروز فاصله ارزش ذاتی و بازاری فلز گرانبهای داخلی بالای مرز ۳ میلیون تومان بود؛ موضوعی که شاید دلیل دیگری برای احتیاط بازیگران بزرگ فردایی بازار سکه بود.

 

منبع: اکوایران

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...