|
کدخبر: 153392

قیمت جدید بیت کوین پیش‌ بینی شد

بنیانگذار شرکت سرمایه‌گذاری ارزهای رمزنگاری شده «گلکسی دیجیتال» پیش‌بینی کرد که قیمت بیت کوین تا پایان سال می‌تواند از ۱۰۰ هزار دلار عبور کند.

مایکل نووگراتز، بنیانگذار شرکت سرمایه‌گذاری ارزهای رمزنگاری شده Galaxy Digital، پیش‌بینی کرد که قیمت بیت‌کوین تا پایان سال می‌تواند بیش از دو برابر افزایش یابد چرا که شرکت‌های بیشتری به مشتریان خود اجازه می‌دهند از این ارز برای خرید از آنها استفاده کنند.

قیمت بیت ‌کوین در معاملات اولیه آسیا در روز سه شنبه از بالاترین رقم خود یعنی ۴۸۰۰۰ دلار عبور کرد، که علت آن بیانیه شرکت تسلا مبنی بر خرید ۱٫۵ میلیارد دلار از این ارز رمزنگاری شده بود.

این شرکت همچنین اعلام کرد که به مشتریان خود این امکان را می‌دهد تا اتومبیل‌ های برقی تسلا را با استفاده از این سکه‌های دیجیتال خریداری کنند.

نووگراتز به تلویزیون بلومبرگ گفت: شما خواهید دید که هر شرکتی در امریکا همین کار را انجام خواهد داد.

وی اضافه کرد: لازم نیست تعداد آنها زیاد باشد. این پیام رسانی است که مهم است شما گله را اینجا خواهید دید چرا که در حال آمدن است.

نووگراتز که یک علاقه مند و سرمایه‌گذار دیرینه ارزهای رمزنگاری شده است، گفت: شرکت‌های دیگر انتقال ذخایر اضافی خود را به بیت کوین در نظر خواهند گرفت، شاید به عنوان یک محافظ در برابر تورم یا در برابر سقوط دلار امریکا.

وی همچنین گفت که ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا با تصمیم خود برای «گوش دادن به مردم» یا سنجیدن منافع یک نسل جدید نشان داد که «نابغه» است.

منبع: صد آنلاین

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...