|

بخوانید :

کدخبر: 235601

قتل دلخراش دختر ۱۹ ساله در فیروزکوه + جزییات

فرمانده انتظامی شهرستان فیروزکوه از کشف راز قتل دختر ۱۹ ساله روستایی پس از ۲۱ سال در این شهرستان خبر داد.

حوادث قتل دلخراش دختر ۱۹ ساله در فیروزکوه + جزییات

سرهنگ حسن شاکری گفت: برابر گزارش واصله به ماموران آگاهی فردی پس از مصرف مواد مخدر در جمع دوستان اعلام کرده سال‌ها پیش دختری را از بالای کوه به پایین پرتاب کرده و به قتل رسانده است.

وی افزود: پس از کسب خبر بلافاصله ماموران به جستجوی پرونده‌های قتل سال‌های قبل پرداختند ولیکن هیچ گونه شکایت و پرونده‌ای در این خصوص پیدا نکردند.

کشف راز قتل دختر روستایی پس از ۲۱ سال

فرمانده انتظامی فیروزکوه گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته و تحقیقات از ریش سفیدان و اهالی روستا‌های شهرستان، ماموران پی بردند که در سال ۱۳۷۹ دختری ۱۹ ساله از بالای کوه به پایین پرتاب شده و خانواده مقتول به خیال اینکه فوت دخترشان بر اثر سانحه بوده جنازه مقتول را خاکسپاری نمودند.

سرهنگ شاکری افزود: با هماهنگی با مقام قضایی و انجام تحقیقات فنی - پلیسی بالاخره پس از ۵ روز متهم لب به سخن گشود و به قتل اعتراف کرد.

وی گفت: اعترافات متهم به این شرح است: (در اردیبهشت سال ۱۳۷۹ حدود ساعت ۲ الی ۳ بعدازظهر در کوه مشغول چیدن سبزی و قارچ کوهی بودم که در مسیر برگشت با مقتول روبرو شدم و پس از جر و بحث و درگیری فیزیکی اقدام به هل دادن مقتول نمودم که به علت شیب زیاد کوه، مقتول به پایین پرت شد و من نیز صحنه جرم را ترک کردم.

به خاطر اینکه سایر محلی‌ها به من شک نکنند همپای اهالی روستا اقدام به جستجو در راستای پیدایش مقتول نمودم و بعد از ۲۴ ساعت اهالی روستا موفق به کشف جسد مقتول که کاملاً دچار جراحت و شکستگی بوده در پایین کوه شدند و خانواده مرحومه به گمان اینکه دخترشان در اثر حادثه از کوه پرت شده بدون تشکیل پرونده قضایی و پزشکی به خاک سپردند.

فرمانده انتظامی شهرستان فیروزکوه افزود: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی تحویل شد.

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...