|
کدخبر: 135437

واکنش وزیر به عدم پذیرش دانشجوی معلول در دانشگاه فرهنگیان

وزیر آموزش و پرورش در یک پیام توییتری به عدم پذیرش حافظ روشن دل قرآن در دانشگاه فرهنگیان واکنش نشان داد.

فرهنگ واکنش وزیر به عدم پذیرش دانشجوی معلول در دانشگاه فرهنگیان

محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در پیامی نوشت: من هم از دیدن این ویدئو خیلی ناراحت شدم. معلولیت، گر چه محدودیت جسم است اما ناتوانی نیست. آموزش‌وپرورش باید از اشتیاق و تمایل عزیزان معلول به خدمت در این نظام استقبال کند. تلاش خواهیم کرد که در اسرع وقت موانع قانونی این کار را برطرف نمائیم. اخبار جدید را به اطلاعتان خواهم رساند.

از دیدار این دانش‌آموز با محمد صفایی نماینده مردم گناباد و بجستان، ویدئویی منتشر شد، که اشاره وزیر آموزش و پرورش در این پیام به آن ویدئو است.

نرگس خدادادی، حافظ نابینای قرآن که از دوره نوجوانی به آموزش کلام وحی هم مشغول است، امسال به رغم مجاز شدن در دانشگاه فرهنگیان، به دلیل قوانین موجود، از راهیابی به آن محروم شده است.

 

منبع: مهر
  • Ali ارسالی در

    درد که یکی دوتا نیست هزارتاست بنده هم با مشکل کم شنوایی عمیق هستم برای ثبت نام د ر دانشگاه چندبار اقدام کردم که متاسفانه با جواب های سر بالا روبرو شدم و کاری پیش نبردم چندساله هست که هرسال میرم دانشگاه برای ثبت نام به امید اینکه کسی مارو درک کنه و قبول کنن برای ثبت نام در دانشگاه اما دریغ این چه عدالتی که برای ما معلول ان درست کردن ما هم خدایی داریم

ارسال نظر