|

بخوانید :

کدخبر: 263952

سفر رییسی به آبادان / وعده بزرگ رییس جمهور به خوزستانی ها

رئیس‌جمهور ‌صبح امروز وارد آبادان شد و بلافاصله به محل ساختمان متروپل رفت تا از نزدیک در جریان مراحل آواربرداری قرار گیرد.

سیاست سفر رییسی به آبادان / وعده بزرگ رییس جمهور به خوزستانی ها

رئیس جمهور صبح امروز بدون اطلاع قبلی و به صورت سرزده به آبادان سفر کرد و با حضور در خیابان امیرکبیر (امیری) آبادان عملیات آواربرداری را از نزدیک مورد بررسی قرار داد.

۱۰:۴۵ – رییسی: تا رفع مشکلات مدام به خوزستان سفر می‌کنم

رییس جمهور پس از دیدار با خانواده های جانباختگان حادثه متروپل به جلسه شورای اداری آبادان رفت.

رئیس جمهور در جلسه شورای اداری آبادان با اشاره به ‌بازدید از ساختمان متروپل و گلایه و انتقاد مردم از روابط ناسالم در ساخت این ساختمان ‌و ‌فسادهای صورت گرفته در این مسیر اظهار داشت: ‌به موازات اقدامات فنی و میدانی، باید به سرعت عملیات آواربرداری انجام شود.‌

وی با بیان اینکه این وضعیت حق مردم این خطه نیست، تصریح کرد: تا روزی که مشکلات آبادان حل شود مدام به خوزستان سفر خواهم کرد و نمی‌گذاریم دیگر چنین اتفاقاتی تکرار شود.‌ حادثه متروپل آبادان باید عبرتی شود برای سوء‌استفاده کنندگان.

۱۰:۱۵ - حضور رئیس‌جمهور در مینوشهر

رئیس جمهور در ادامه به دیدار خانواده صالحیان پور در مینوشهر رفت که سه نفر از اعضای خانواده از جمله دو دختر خود را در حادثه متروپل از دست دادند.

رئیس جمهور در دیدار خانواده صالحیان‌پور در مینوشهر درگذشت سه تن از اعضای این خانواده در حادثه متروپل را تسلیت گفت و قول داد در سریعتر زمان به این حادثه رسیدگی و با مسببان قطعا برخورد خواهد شد.

دیدار-رییسی-با-خانواده-صالحیان

۰۹:۴۲ - دستور رئیسی برای برخورد بدون اغماض با مسببان حادثه

آیت الله رئیسی در دیدار با خانواده جلیلیان که چهار عضو خانواده خود را در حادثه متروپل از دست دادند، به بازماندگان تسلیت گفت و اظهار داشت: برخورد عبرت آموز با عوامل خاطی مهمترین اقدام دولت است و دولت اغماضی در این امر ندارد.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد: از مسئولان می‌خواهم با نظارت دقیق ساختمان‌های ناایمن و بررسی شرایط آن‌ها نگذارند اگر ساختمانی ناایمن است مردم در آن ساکن شوند، بلکه ساختمان بی درنگ تخلیه شوند و نگذارند مردم در آن ساکن شوند تا در صورت امکان بتوان آن‌ها را مقاوم سازی کرد.

وی با بیان اینکه این وضعیت حق مردم این خطه نیست، تصریح کرد: تا روزی که مشکلات آبادان حل شود مدام به خوزستان سفر خواهم کرد.

آیت‌الله رییسی با گرامیداشت سالروز رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی افزود: به آبادان سفر کرده‌ام تا با رسیدگی به این موضوع نگذاریم دیگر چنین اتفاقاتی تکرار شود.‌ حادثه متروپل آبادان باید عبرتی شود برای سوء استفاده کنندگان.

نماینده ولی فقیه و فرمانده ولیعصر خوزستان، استاندار و فرماندار آبادان رییس جمهور را همراهی می کنند.

۰۹:۳۰ - رئیس جمهور با بازماندگان حادثه متروپل دیدار کرد

رئیس جمهور که برای بازدید از محل حادثه متروپل به آبادان سفر کرده است، صبح امروز با حضور در منزل خانواده جلیلیان از بازماندگان این حادثه ضمن تسلیت، با آن‌ها گفت‌وگو کرد.

دیدار-رییسی

۰۸:۲۳- حضور رئیس‌جمهور در محل حادثه متروپل آبادان

آیت‌الله ابراهیم رییسی، بلافاصله پس از پایان سفر استانی خود به آذربایجان شرقی، صبح امروز جمعه بدون اطلاع قبلی و سرزده در سفر به آبادان با حضور در خیابان امیرکبیر این شهر از محل حادثه و روند آوار برداری از ساختمان متروپل بازدید کرد و عملیات آوار برداری را از نزدیک مورد بررسی قرارداد.

وی در این بازدید با تعدادی از کسبه حاضر محل گفت‌وگو کرد و تعدادی از مردم نیز در این دیدار از مشکلاتشان گفتند. مردم در این بازدید با قدردانی از تلاش‌های دولت در ساماندهی سریع وضعیت منطقه خواستار برخورد جدی با مسببان این حادثه شدند.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...