|
کدخبر: 177348

حدادی:وعده های ناامید کننده ندهید!

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: سر دادن وعده های بدون پشتوانه که ظرفیت اجرایی شدن ندارند تنها منجر به یاس و ناامیدی جامعه خواهد شد.

سیاست داخلی حدادی:وعده های ناامید کننده ندهید!

علی حدادی با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در بحث انتخابات و ضرورت پرهیز کاندیداها از دادن وعده های توخالی، بیان کرد: آنچه که در بحث انتخابات حائز اهمیت بوده و کاندیداهای انتخابات نیز در رقابت ها باید به آن توجه کنند، مشارکت بالای مردم در انتخابات است‌ لذا از همه کاندیداها انتظار می رود که از سر دادن وعده هایی که عملیاتی نمی شود پرهیز کنند.

وی در ادامه اظهار کرد: کاندیداها قبل از اینکه شعار یا وعده ای به مردم دهند باید منابع مالی آن را نیز در نظر بگیرند. سر دادن وعده های بدون پشتوانه که ظرفیت اجرایی شدن ندارند تنها منجر به یأس و ناامیدی جامعه خواهد شد. امروز مردم قبل از هر چیزی نیاز به صداقت دارند.

سخنگوی کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه کاندیداها باید برنامه های خود را منطبق با ظرفیت های کشور و اختیاراتی که رئیس جمهور دارد تنظیم و به مردم ارائه کنند، تصریح کرد: سر دادن وعده هایی خارج از این چهارچوب در نهایت به ضرر خود کاندیداها تمام خواهد شد و پرداختن به وعده های پوچ و یا حواشی به صلاح هیچ کس نیست.

حدادی در پایان تاکید کرد: مردم با دید وسیعی به کاندیداها نگاه خواهند کرد و قطعا به کسی رای می دهند که با آن ها صادق باشند. کاندیداها باید به گفتمان خود دقت کنند که وارد وعده های غیرواقعی نشوند. امروز مهم ترین مطالبه مردم در بحث اقتصادی به ویژه بحث معیشت است و کاندیداها باید به دنبال برنامه ای کارشناسی برای حل این مشکل مردم باشند. نباید قول ها و وعده هایی به مردم داده شود که بستر اجرایی شدن آن در شرایط کنونی وجود ندارد.

منبع: ایسنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...