|
کدخبر: 177207

رقیب اصلی نامزدهای انتخاباتی کیست؟

هفت نامزد انتخابات ریاست جمهوری قبل از برگزاری نخستین مناظره ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران حاضر شدند و هر هفت نفر به یک سوال مشترک «رقیب خود را کدام یک از نامزدها می‌دانید؟» پاسخ دادند.

سیاست داخلی رقیب اصلی نامزدهای انتخاباتی کیست؟

هفت نامزد انتخابات ریاست جمهوری قبل از برگزاری نخستین مناظره خود به سوالی مشترک که چه کسی را رقیب خود می‌دانید پاسخ دادند.

نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم دیروز شنبه از ساعت ۱۵ وارد سازمان صدا و سیما شدند.

موضوع مناظره نخست نامزدها که از ساعت ۱۷ آغاز شد، اقتصادی بود. هفت نامزد انتخابات ریاست جمهوری قبل از برگزاری نخستین مناظره ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران حاضر شدند و هر هفت نفر به یک سوال مشترک «رقیب خود را کدام یک از نامزدها می‌دانید؟» پاسخ دادند که در ادامه می‌خوانید.

رقیب خودم را شخص نمی‌دانم

سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: رقیب خودم را شخص نمی‌دانم، آمدم تا زیر میز بزنم، نه زیر میز برخورد با اشخاص، زیر میز روش کشورداری.

 رقیب من همین ۵ نامزد هستند

عبدالناصر همتی نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: باید بگویم رقیب من همین ۵ نامزد هستند. قهر مردم مهم‌ترین رقیب من است و اگر مردم قهر خود را کنار بگذارند من رقیبی نخواهم داشت.

آقایانی که مسبب وضعیت موجود بودند رقیب من هستند

محسن رضایی نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: کاملا آمادگی دارم با وضعیت موجود که در کشور مستقر شده رقابت کنم. هر کدام از آقایانی که مسبب وضعیت موجود بودند رقیب من هستند.

رقیب ما کسی است که کشور را متوقف کند

سعید جلیلی نامزد انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: رقیب ما کسی است که کشور را متوقف کند، معطل کند و هر روز یک بهانه بیاورد.

رقیب من فساد و ناکارآمدی است

حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: در این میدان و ابتدای ورودم به این عرصه هم گفتم که آن چیزی که می‌تواند رقیب من باشد؛ این رقیبانی هستند که همه محترمند و هرکس می‌تواند وارد صحنه شده و نظری داشته باشد، اما من رقیب اصلی خود را ناکارآمدی و فساد می‌دانم.

فقط رئیسی رقیب من است

محسن مهر علیزاده نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: عرصه مشکلی است و نامزد‌ها باید سابقه‌شان مشخص باشد. تنها رئیسی بر اساس نظرسنجی‌ها رقیب من است.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...