|
کدخبر: 176324

رئیس جمهور منتخب باید به فکر اشتغال باشد

هر نامزدی که رئیس‌جمهور منتخب مردم می‌شود باید به شرایط اقتصاد و معیشت توجه ویژه داشته باشد چراکه این رئیس جمهور است که می‌تواند چرخه اقتصاد را به حرکت در بیاورد.

سیاست داخلی رئیس جمهور منتخب باید به فکر اشتغال باشد

علی قلی‌زاده دبیر مجمع فرهنگیان استان خراسان شمالی با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: مسلما در هر انتخاباتی مردم می‌توانند با شناخت دقیق و آگاهانه از برنامه‌های نامزدهای انتخاباتی سرنوشت کشور خود را تعیین کنند.

وی با بیان اینکه مردم باید به کسی رای دهند که خواسته‌های آن‌ها را برآورده کند٬ افزود: کسی که رئیس جمهور و منتخب مردم می‌شود باید به حقوق مردم احترام بگذارد و مردم نیز باید به نامزدی که نزدیک ترین قرابت را با خواسته هایشان دارند را انتخاب کرده و در نهایت به آن شخص رای بدهند.

دبیر مجمع فرهنگیان ایران اسلامی در خراسان شمالی با اشاره به شرایط نامزد اصلح در انتخابات پیش رو خاطرنشان کرد: نامزدی اصلح است که در برنامه‌های انتخاباتی خود به دغدغه‌های مردم احترام گذاشته ضمن اینکه برخی از نامزدها در مطالب تبلیغاتی خود عنوان کردند که چرخه اقتصاد را فعال می‌کنیم اما باید پس از رای آوری نیز محور اقتصاد٬ اولویت آن‌ها باشد.

قلی‌زاده توجه به شرایط معیشتی، اقتصاد و اشتغال را جزو محورهای اصلی برنامه‌های تبلیغاتی نامزدها عنوان کرد و گفت: هر نامزدی که رئیس‌جمهور منتخب مردم می‌شود باید به شرایط اقتصاد و معیشت توجه ویژه داشته باشد چراکه این رئیس جمهور است که می‌تواند چرخه اقتصاد را به حرکت در بیاورد و بسیاری از کارخانه‌ها را از حالت رکود فعلی خارج کند.

فعال سیاسی اصلاح طلب خراسان شمالی در ارتباط با مسئله اشتغال جوانان در کشور اضافه کرد: متأسفانه در شرایط فعلی بسیاری از جوانان تحصیل‌کرده با مدارج عالی تحصیلی بیکار می‌باشند که منتخب مردم باید فکری به حال این قشر فرهیخته داشته باشد.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...