|
کدخبر: 176083

سوال از وزیر راه در دستور کار مجلس

محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی برای پاسخگویی به سوالات جمعی از نمایندگان امروز در مجلس شورای اسلامی حضور می‌یابد.

سیاست داخلی سوال از وزیر راه در دستور کار مجلس

 در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی که دقایقی قبل به ریاست محمد باقر قالیباف آغاز شد، سوال ملی از محمد اسلامی وزیر راه و شهر سازی درباره اجرای پروژه ملی کمربندی جنوبی پاکدشت در جاده امام رضا (ع) در دستور کار نمایندگان قرار می‌گیرد.

ادامه رسیدگی  گزارش کمیسیون عمران در مورد لایحه موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و افغانستان در خصوص ارتباط بین‌المللی راه‌آهن و گزارش  کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد اصلاح موادی از قانون تأسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی‌ امروز از سوی نمایندگان در صحن علنی مجلس شورای اسلامی بررسی می‌شود.

گزارش کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در مورد طرح الحاق یک تبصره به بیمه محصولات کشاورزی و لایحه پروتکل حفاظت از تنوع زیستی الحاقی به کنوانسیون چهارچوب حفاظت از محیط زیست دریایی دریای خزر از دیگر برنامه‌های امروز جلسه علنی مجلس خواهد بود.              

در این نشست همچنین گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه اصلاح ماده (۸) قانون بیمه اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه و بررسی وضعیت صنعت استخراج رمزارزهای جهان روا و مبادلات داخلی آن مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

گزارش کمیسیون صنایع و معادن مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان ملی استاندارد ایران، تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه احداث پتروشیمی الوند هم در دستور کار امروز نمایندگان اعلام شده است.

 امروز همچنین دو نفر از اعضای کمیسیون‌های اقتصادی و برنامه، بودجه و محاسبات برای عضویت در کمیته نظارت بر نحوه انتشار اوراق مالی اسلامی انتخاب خواهند شد.

 همچنین  در این نشست گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در خصوص " موارد اعلامی نقض اصول(۷۷) و(۱۲۵) قانون اساسی در موضوع سند ۲۰۳۰ از سوی نمایندگان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

منبع: ایرنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...