|

بخوانید :

کدخبر: 281036

خانه های نوساز منطقه ۶ تهران چند؟

در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های منطقه ۶ تهران خواهیم‌ پرداخت.

منطقه ۶ شهرداری تهران یکی از مناطق پایتخت است که در مرکز شهر تهران واقع شده است. منطقه ۶ از سمت شمال به بزرگراه همت از غرب به بزرگراه چمران و از شرق به بزرگراه مدرس و خیابان مفتح و از سمت جنوب به خیابان انقلاب محدود می شود.در این محله بیشتر ساختمان ها کاربری تجاری و اداری دارند.

 از مهم ترین محله های این منطقه می توان به امیرآباد ، یوسف‌آباد، ولیعصر، کشاورز و فاطمی اشاره کرد.

آپارتمانی در منطقه جهاد، با سنی حدود ۱۸ سال و متراژ ۱۴۰ متر درحالی که این واحد ۳ اتاق خواب دارد، ارزشی معادل ۹ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان دارد.

اگر واحدی نوساز برای سرمایه‌گذاری در منطقه ۶ تهران میخواهید، می‌توانید آپارتمانی ۳ خوابه با متراژ ۱۶۶ متر را با ارزشی معادل ۱۱ میلیارد تومان خریداری کنید.

آپارتمانی دیگر در محله امیرآباد، با متراژ ۱۱۴ متر و ۲ اتاق خواب، درحالی که ۱۵ سال از ساخت آن گذشته باشد در روز های گذشته معادل ۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

اگر واحدی نوساز در این محله بخواهید، میتوانید آپارتمانی ۹۸ متری درحالی که این واحد ۲ خوابه است را با قیمت ۶ میلیارد و ۶۱۰ میلیون تومان خریداری کنید.

همچنین برای خرید واحد نوساز دیگری در محله میدان‌ولیعصر با متراژ ۱۱۲ متر و ۳ اتاق خواب به بودجه‌ای بالغ‌بر ۷ میلیارد و ۷۹۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

واحد آپارتمان دیگری در محله فاطمی با سنی حدود ۱۲ سال و متراژ ۱۲۵ متر و ۲ اتاق خواب، ارزشی معادل ۸ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان دارد.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در محله یوسف‌آباد را دارید، با سرمایه‌ای بالغ‌بر ۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان میتوانید واحدی ۱۲۰ متری با سنی معادل ۱۱ سال و ۳ اتاق خواب را خریداری کنید.

همچنین واحد دیگری در همین محله با متراژ ۶۰ متر و سنی حدود ۲۱ سال و ۲ اتاق خواب، در روز های گذشته معادل ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

منبع: اقتصاد آنلاین

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...