|

بخوانید :

کدخبر: 282240

قتل یک زن به‌خاطر ۶ النگوی طلا!

فرمانده انتظامی قیروکارزین از دستگیری قاتلی خبر داد که به خاطر سرقت ۶ لنگه النگو، خانم ۵۵ ساله را به قتل رسانده بود.

حوادث قتل یک زن به‌خاطر ۶ النگوی طلا!

سرهنگ قربانعلی روستا اظهار داشت: ظهر روز گذشته (۲۶ آذر) در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره قتل در یکی از روستا‌های اطراف شهرستان قیروکارزین، بلافاصله ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: ماموران انتظامی در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که خانمی ۵۵ ساله به عنوان فروشنده در مغازه سوپر مارکت مشغول کار بوده که نوجوانی ناشناس وارد شده و پس از درگیری و سرقت ۶ عدد النگو از دست مقتول، وی را با دست خفه و متواری شده است.

فرمانده انتظامی قیروکارزین ادامه داد: ماموران خستگی‌ناپذیر پلیس آگاهی با انجام اقدامات فنی و شگرد‌های خاص پلیسی در کمتر از ۲۴ ساعت موفق شدند متهم که نوجوانی ۱۸ ساله بود را شناسایی و وی را در مخفیگاهش در همان روستا (محل وقوع قتل) شناسایی و آن را دستگیر کنند.

سرهنگ روستا با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهم ۶ لنگه النگو مسروقه کشف شد، گفت: قاتل در بازجویی اولیه علت و انگیزه قتل را سرقت طلاجات عنوان کرد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم برای سیر مراحل تحویل مراجع قضائی شد، تصریح کرد: پلیس همواره تلاش می‌کند برای نهادینه کردن نظم و امنیت در جامعه از ظرفیت‌های عظیم مشارکت عمومی استفاده کند و کسانی که بخواهند باعث اخلال در جامعه شوند برابر قانون با آنان برخورد قاطع می‌کند.

منبع: رکنا

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...