|
کدخبر: 185947

مادر بی رحم نوزادش را به چاه انداخت! + عکس

مادر یک کودک تنها چند ساعت پس از تولد فرزندش او را در چاهی که ۲۵متر عمق داشت پرتاب کرده بود.

نوزاد یک از سوی مادرش مورد حمله قرار گرفت. مادر این نوزاد قصد مرگ نوزاد خود را داشت. او این نوزاد را به چاه 25 متری پرت کرد اما این نوزاد از اعماق چاه نجات یافت. نجات این نوزاد توسط کارگر زن محلی که مشغول کار در مزرعه بود انجام شد.

یک نوزاد تازه متولد شده که پس از تولد توسط مادرش در چاه عمیق پرتاب شده بود نجات یافت. این اتفاق روز پنجشنبه و در یکی از روستا‌های اطراف نایروبی در کشور کنیا رخ داد. بنا به گزارش رسانه‌های محلی مادر کودک تنها چند ساعت پس از تولد فرزندش او را در این چاه که ۲۵ متر عمق داشت پرتاب کرده بود.

نجات این نوزاد پس از آن اتفاق افتاد که یک کارگر زن محلی که مشغول کار در مزرعه بود صدای گریه‌های کودک را از داخل چاه شنید. او بلافاصله صاحب مزرعه را در جریان قرار داد و در ادامه نوزاد توسط ماموران پلیس از مرگ نجات داده شد.

یک مامور پلیس به نایروبی استار گفت: «یک کارگر زن که مشغول کار در مزرعه بود صدای گریه این کودک را شنید. او بدون اتلاف وقت صاحب مزرعه را در جریان قرار داد. ما زمان اندکی برای نجات کودک داشتیم، بنابراین در کمتر از ۳۰ دقیقه توانستیم کودک را نجات دهیم.»

انتقال نوزاد از چاه به بیمارستان محلی

این کودک پس از نجات به بیمارستان محلی منتقل شد و تحت درمان قرار گرفت. پلیس اعلام کرده که انگیزه مادر کودک از پرتاب فرزندش به داخل این چاه عمیق، به قتل رساندن وی بوده است. مادر کودک از محل گریخته و جستجو‌های پلیس محلی کنیا برای دستگیری وی ادامه دارد.

 

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...