|
کدخبر: 176642

حمله وحشیانه قاچاقچیان چوب به جنگلبانان

قاچاقچیان چوب در روستای فریم ساری ۲ جنگلبان را هدف ضربات چاقو قرار دادند

حوادث حمله وحشیانه قاچاقچیان چوب به جنگلبانان

 

عصر دوشنبه ۱۰ خرداد امسال ۲ قاچاقچی چوب در روستای فریم ساری ۲ جنگلبان را هدف ضربات چاقو قرار دادند و ۲ جنگلبان منطقه دودانگه برای درمان به درمانگاه روستای فریم منطقه شدند.

جواد اسپهبدی یکی از جنگلبانان که هدف ضربات چاقو قاچاقچیان چوب قرار گرفته گفت: ساعت ۱۹ دوشنبه ۱۰ خرداد ماه بود که گزارشی مبنی بر اینکه ۲ قاچاقچی چوب که از سابقه داران روستا بودند با قطع درخت اقدام به حمل درخت جنگل‌ها کرده‌اند که همراه یکی از همکارانم به نام حامد اکبری سوار بر خودرو به محل حرکت قاچاقچیان حرکت کردیم.

وی افزود: در مسیر نیسان ۲ قاچاقچی را که با چوب داشتند شناسایی کردیم و به تعقیب آنها رفته تا اینکه در میان راه خودروی قاچاقچیان توقف کرد و یکی از متهمان که سابقه شرارت دارد با در دست داشتن چاقو به سمت ما حمله کرد.

این جنگلبان جوان ادامه داد: متهم با چاقو ابتدا به سمت حامد اکبری رفته و ضربه‌ای به‌دست راست او زد و سپس به سمت من آمد و یک چاقو نیز به کمرم زد که در این صحنه حامد اکبری به کمک من آمد اما متهم با چاقو ضربه محکمی به کتف حامد زد و در ادامه اهالی روستا به کمک آمدند و ما را به درمانگاه روستای فریم منتقل کردند.

جواد اسپهبدی عنوان کرد: بعد از اقدامات ابتدایی در درمانگاه و اعلام شکات به ماموران پاسگاه فریم با خودروی شخصی به بیمارستان بوعلی ساری منتقل شدیم و حامد اکبری ۲ ساعت در اتاق عمل بود.

 

 

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...