|
کدخبر: 172139

گروه تبهکار پلیس در مشهد به دام افتاد

مردان مخوف که در مشهد با لباس نظامی دست به خلاف می‌زدند بازداشت شدند.

 

این مردان با لباس نظامی در فرامرز عباسی مشهد دست به سرقت می‌زدند که نقشه پلیدشان برملا شد.

در پی افزایش دستبرد سارقان به منازل شهروندان در بولوار شهید فرامرز عباسی، تلاش گسترده نیروهای تجسس کلانتری آبکوه مشهد به فرماندهی سرهنگ محمدی (رئیس کلانتری) برای شناسایی و دستگیری عوامل سرقت‌های مذکور آغاز شد.

بررسی‌های کارشناسی درباره محیط جغرافیایی و زمان ارتکاب جرایم، بیانگر آن بود که سارقان هنگام اذان مغرب به دلیل خلوت بودن خیابان‌ها دست به سرقت می‌زنند بنابراین با صدور دستورات ویژه‌ای از سوی رئیس کلانتری، گشت‌های نامحسوس تقویت شدند و به طور نامحسوس در محل‌های مذکور استقرار یافتند تا این که شب شانزدهم اردیبهشت دو موتورسوار در حالی وارد خیابان مهدی شدند که لباس نظامی به تن داشتند و بی‌سیم و تجهیزات پلیسی را با خود حمل می‌کردند.

این موضوع ظن نیروهای گشت را برانگیخت و آنها بی‌درنگ به تعقیب موتورسواران پرداختند.

یکی از دو جوان یاد شده با دیدن نیروهای انتظامی و با استفاده از تاریکی محل، پا به فرار گذاشت اما جوان موتورسوار دیگر در عملیات تعقیب و گریز در چنگ قانون گرفتار شد.

با انتقال متهمان به کلانتری مشخص شد موتورسیکلت مورد استفاده آنان نیز سرقتی است.

همچنین قیچی مخصوص بریدن قفل و ۱۵۰ عدد انواع کلید منازل و یک دستگاه دریل شارژی از آنان کشف شد که همه این لوازم برای دستبرد به منازل استفاده می‌شد.

ادامه تحقیقات بیانگر آن بود که سارقان مذکور با پوشش نظامی و تهیه بی‌سیم تلاش می‌کردند تا مورد ظن پلیس و شهروندان قرار نگیرند.

 

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...