|
کدخبر: 169166

قلع و قمع شدن باند کلاهبرداری در شرق تهران

رئیس کلانتری ۱۳۲ نبرد گفت: اعضای باند ۹ نفره یک شرکت هرمی که اقدام به عضوگیری و فعالیت در محله نبرد می‌کردند شناسایی و دستگیر شدند.

حوادث قلع و قمع شدن باند کلاهبرداری در شرق تهران

 سرهنگ جهانشاه تیموری با اعلام خبر بازداشت ۹ عضو یک شرکت هرمی در محله نبرد، در تشریح این خبر اظهار کرد: به دنبال دریافت گزارشهایی مبنی بر فعالیت افرادی در قالب یک شرکت هرمی در محله نبرد، پیگیری موضوع در دستور کار تیم عملیات کلانتری ۱۳۲ قرار گرفت.

رئیس کلانتری ۱۳۲ نبرد افزود: در بررسی‌های تکمیلی مأموران مشخص شد که اعضای باند با اجاره یک واحد مسکونی اقدام به عضوگیری و گسترش شرکت مذکور می‌کنند.

وی ادامه داد: مأموران پس از شناسایی محل فعالیت شرکت، با هماهنگی با مرجع قضائی به محل مذکور اعزام و موفق به دستگیری ۹ نفر از اعضای باند شدند همچنین در بازرسی از محل تعدادی جزوات آموزشی مربوط به شرکتهای هرمی و دو دستگاه رایانه کشف شد.

این مقام انتظامی بیان کرد: متهمان پس از انتقال به کلانتری به جرم خود مبنی بر فعالیت و عضویت در شرکت هرمی اعتراف کرده و اذعان داشتند که از مناطق مختلف به این محله آمده و اعضاء با سرمایه‌گذاری ۱۵۰ میلیون ریالی در شرکت هرمی، اقدام به عضوگیری و گسترش فعالیتهای خود می‌کنند.

به گفته تیموری، متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

 

 

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...