|
کدخبر: 127872

تجاوز زن جوان به پسر ۱۱ ساله در پارک

رابطه جنسی زن شهوت ران با پسر بچه ۱۱ ساله باعث شد تا پلیس وارد عمل شود.

 زن هوسباز ۳۲ ساله به دلیل رابطه جنسی با پسر بچه ۱۱ ساله که در همسایگی آنها زندگی می‌کرد به دام پلیس افتاد. ناتالی دشان جانسون، متهم به هدف قرار دادن پسر بچه ۱۱ ساله با پیام‌های متنی، قبل از دعوت وی به آپارتمان خود در دیبال تگزاس برای برقراری رابطه جنسی است.

جانسون، به فریب پسر بچه ۱۱ ساله و کشاندن آن به خانه خود و برقراری رابطه جنسی با وی متهم شده است. اما زمانی که وی به این نوجوان اجازه داد تا شب را در خانه‌اش بماند، والدین این پسربچه مشکوک شدند و این زن شهوت ران گرفتار شد. به گفته پلیس، ثبت سوابق گفت و شنود تلفن، حاکی ازآن است که جانسون با معشوقه نوجوان خود بیش از ۱۵۱۱ مورد مکالمه و پیام متنی داشته است.

این عشق ممنوع زمانی فاش شد که این پسر بچه ۱۱ ساله، تمام طول شب رابا جانسون زن شهوت ران گذراند و به خانه پدربزرگش مراجعت نکرد. زمانی که این پسر بچه ۱۱ ساله از سوی والدینش مورد بازخواست قرار گرفت، وی اعتراف کرد در آپارتمان جانسون بوده و با وی رابطه جنسی داشته است. این پسر بچه اعتراف کرد، چهار بار در آپارتمان و یک بار در دستشویی پارک محلی با جانسون رابطه جنسی داشته است.

دونالد کارول، بازپرس دفتر کلانتری آنجلینا کانتی گفت تنها با شنیدن حرف‌های این پسر بچه ۱۱ ساله، متوجه خواهید شد این حوادث چقدر او را متاثر ساخته است. وی به امید آنکه بتواند این دوران را فراموش کند، قصد دارد تحت مشاوره قرار گیرد. جانسون به اتهام اقدام به کودک آزاری شدید، بازداشت شد. ماموران تحقیق گفتند عجیب است که یک زن، جذب یک پسربچه شده است.

منبع: خانه فوتبال

ارسال نظر